מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:45   23/5/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
12/05/2019
דלת פתוחה בלשכת ראש המועצה
יום שלישי | 14.5.19, 28.5.19
16/05/2019
תודה!
21/05/2019
בקרית טבעון חוגגים 🔥 ל"ג בעומר יחד
הוקצה מקום מסודר ומאורגן לקיום מדורה בכניסה לרחוב ויצמן בקרית חרושת הכולל חנייה לבאים
21/05/2019
שמרו על בעלי החיים בל"ג בעומר
ומומלץ לא להביא בעלי חיים אל המדורות
22/05/2019
הפסקת מים ביום ראשון 26.5
משעה : 09:00 עד השעה : 15:30

תם ונשלם-"בית ספר של החופש הגדול"

24/07/2017
תם ונשלם-"בית ספר של החופש הגדול" (הגדל)

תם ונשלם: הסתיימה בהצלחה תכנית "בית ספר של החופש הגדול"  
אורלי דבי: "תחושה של מקצועיות, זמינות ועין מפקחת וערנית בזמן אמת של כל השותפים, יצרה מסגרת חינוכית כיפית לכל המשתתפים ובעיקר לילדים – ועל כך גאוותינו!" 

"בית הספר של החופש הגדול"- תכנית הקיץ שהפעילה המועצה המקומית קרית טבעון בשיתוף רשת המתנ"סים ומשרד החינוך, הסתיימה  השבוע   בהצלחה.
הפרויקט התקיים השנה בבית ספר "רימונים" והשתתפו בו תלמידי כיתות א'-ג' מחמשת בתי הספר היסודיים, כ- 310 ילדים.  הפעילות הייתה בניהולה של אורלי דבי, בלווי צוות המורים המקצועיים, סייעות פרטניות ומד"צים (מדריכים צעירים) והחלה מהיום הראשון של החופשה (2/7/17)  עד  אתמול ( 20/7/17).  

הנושא המרכזי של התכנית השנה היה "ירושלים" ולזה נוספו פעילויות מגוונות ומרתקות כגון: קרב מגע, טאיקוונדו, דרמה ותנועה, התעמלות קרקע, גרפיטי, פעילות עם זוחלים, מתקנים מתנפחים ועוד. הפעילויות התקיימו בתוך מרחבי בית הספר ומחוצה לו, באווירה נעימה תוך הקפדה על עשייה חינוכית וחברתית. 

אורלי דבי:  "תכנית בית הספר של החופש הגדול  היתה הצלחה גדולה! התלמידים נהנו מצוות מורים איכותי ומקצועי, מתכנים מגוונים, ממזון בריאותי, ממד"צים מוכשרים ומפעילויות מעניינות ומאתגרות.  פגשנו ילדים שמחים ופעילים, צוות נמרץ ויצירתי, הורים מפרגנים ושותפים לשיח – גם כשהיו שאלות, ביקורות או נושאים שטענים טיפול מיוחד. התחושה של מקצועיות, זמינות ועין מפקחת וערנית בזמן אמת של כל השותפים, יצרה מסגרת חינוכית כיפית לכל המשתתפים ובעיקר לילדים – ועל כך גאוותינו.
ברצוני להודות באופן מיוחד, לרותם נידם (מורה מבי"ס קרית עמל), שלקחה חלק רב בתכנון ובארגון והייתה שותפה להצלחת הפרויקט.
תודה למדריכים הצעירים וכמובן לישלם צגה מדריכת הנוער וללילך דרמון, מנהלת יחידת הנוער. תודה מיוחדת לסתווית לרנר, מנהלת בי"ס "רימונים", שפתחה ברוחב לב את בית ספרה, לגילה דינר, מנהלת מח' החינוך על הליווי, לסייעות, לדרור גרינבלום ולדפנה מרשת המתנ"סים. המשך חופשה מהנה לכולם." 

בתמונות: פעילות בקייטנה

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד