מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:04   23/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

חוגגים את סיום את שנת הלימודים

10/07/2017
חוגגים את סיום את שנת הלימודים (הגדל)

חוגגים את סיום את שנת הלימודים תשע"ז 
בתי הספר היסודיים ביישוב ערכו מסיבות סיום שנה חגיגיות ומהנות לתלמידי בית הספר ולבוגרי שכבת ו' 

כמיטב המסורת, נערכו בבתי הספר בקרית טבעון מסיבות סיום שנת הלימודים תשע"ז וכן מסיבות לבוגרים בשכבות ו'.
בוגרי שכבת ו'  סיימו בשעה טובה את לימודי בית הספר היסודי בשלושה בתי ספר - נרקיסים, רימונים וקרית עמל. הבוגרים עברו תהליך מרגש שכלל חזרות ולימוד משחק ובין לבין גם על סבלנות ופרגון. כל שכבה במסגרת בית הספר העלתה מופע  מהנה,  עבודה משותפת של הצוות והילדים אשר כללה קטעים משעשעים ושירה. האירועים החגיגיים גרמו להתרגשות וגאווה גדולה בקרב צוות ההוראה, ההורים ושאר בני המשפחה.
בנוסף ציינו  בתי הספר, כל אחד בדרכו, את סיומי שאר הכיתות בחגיגה בית ספרית בשעות אחר הצהרים ובהתאם לשכבת הגיל. נערכו מפגשים כיתתיים חגיגיים עם הצוותים החינוכיים: בביה"ס, בבתים פרטיים ובחיק הטבע כולל דברי תודה והוקרה.
 

מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "התפיסה החינוכית של מערכת החינוך בקרית טבעון מאפשרת לתלמידים לבטא את יכולותיהם השונות וכישוריהם המגוונים לאורך השנה,  המסיבות חתמו תהליך מקיף שעבר על תלמידי המחזורים השונים וכלל: חוויות מחיי בית הספר, המעבר מילדות לבגרות, תחנות משמעותיות בשש השנים, מסע וטקס התבגרות. האירועים המגוונים והדרכים היצירתיות לציין סיום תקופה תאמו את "הרוח הטבעונית" ואת הרוח הבית ספרית, הייחודיות וההדגשים השונים.
בשם ראש המועצה וצוות המחלקה לחינוך  אני מבקשת לאחל לכל התלמידים  הצלחה בהמשך דרכם ולהודות להורים על שיתוף הפעולה:  הייתם מגויסים, לא מהססים לסייע ובעיקר תורמים". 

בבית ספר מיתרים המסיימים שנה ראשונה מאד מוצלחת, נערכה בשבוע שעבר מסיבת סיום בית ספרית ובמסגרתה  טקס ברכות צנוע שכלל הצגה בהשתתפות התלמידים, הצוותים החינוכיים ונציגי הורים. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד