מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:22   21/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

נערכה מסיבת מתגייסים מהנה

29/06/2017
נערכה מסיבת מתגייסים מהנה (הגדל)

נערכה מסיבת מתגייסים מהנה לבני הקריה
כבכל שנה חולק למתגייסים שי ולאחר הטקס עברו הבוגרים לבריכת "גלי טבעון" למסיבת בריכה 

מסיבת מתגייסים חגיגית בשיתוף האגודה למען החייל, נערכה בשבוע שעבר באולם צוותא של רשת המתנ"סים בקריה,  לצעירים וצעירות תושבי היישוב המתגייסים, מתנדבים לשירות לאומי וכאלה התורמים שנת שירות נוספת.
האירוע  היה בהשתתפות מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר, מנהלת תחום הנוער לילך דרמון, יו"ר ועדת הנוער וחברת המועצה שחר דבי, יו"ר האגודה למען החייל בקריה שמוליק שמחון, מתנדבת האגודה ביישוב חיה גזית, נציג מערכת החינוך הבלתי פורמלית עמית אבני, בני נוער ועוד אורחים.

במהלך הערב נערך טקס ברכות מטעם הקהילה, האגודה למען החייל, המועצה  המקומית, ההורים, מערכת החינוך הבלתי פורמאלית ודבר הבוגרים.
לילך דרמון: "אנחנו כולנו פה - ההורים שלכם, המדריכים שלכם, חברי המועצה והמתנ"ס, חברי הוועד למען החייל, מאחלים לכם, שתיקחו את כל מה שהשתדלנו לתת לכם והיו לאנשים וחיילים ובוגרים רגישים, אוהבי אדם, אוהבי המקום, הטבע הארץ והחברה הזו ואל תהססו להשתמש בערכים אותם קיבלתם כאן".  

שחר דבי: "זו השנה השלישית של שיתוף פעולה פורה ומקסים בין האגודה למען החייל ובראשונה היו"ר שמוליק שמחון לבין ועדת הנוער ויחידת הנוער. בעיני, זה האירוע המרגש ביותר- לפגוש את הבוגרים שלנו לפני צאתם, כל אחד לדרכו ולפנק אותם בשי בערב המתגייסים ובמסיבת מתגייסים מהנה. אני מאחלת לכל הבוגרים הצלחה בדרכם החדשה- סעו לשלום וחזרו לשלום ואנו נחכה לכם בכל שבת בבית להצדיע לכם ולחבק אתכם!
אני מודה לחברתי הטובה לפעילות בתחום הנוער והצעירים לילך דרמון ולכל השותפים ליחידת הנוער על הפקת הערב ובכלל על פעילותם הברוכה". 
 

החלק האמנותי של הערב כלל קטעי מוסיקה ומצגת עם תמונות מימי ילדותם בקרית טבעון ועד היום. כבכל שנה חולק למתגייסים שי ולאחר הטקס עברו הבוגרים לבריכת "גלי טבעון" למסיבת בריכה, ותודה למפעילי הבריכה על תרומתם. 

מי שטרם קיבל את השי מוזמן ליצור קשר במייל עם לילך דרמון –  lilach@kiryat-tivon.muni.il

 ולקבל את השי בבניין המועצה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד