מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:01   26/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

מתנדבי סיירת ההורים עברו הכשרה

23/05/2017
מתנדבי סיירת ההורים עברו  הכשרה (הגדל)

מתנדבי סיירת ההורים של קרית טבעון עברו ברמת הדסה הכשרה חצי שנתית לקראת הקיץ 

"סיירת הורים" של קרית טבעון ערכה בשבוע שעבר בכפר הנוער רמת הדסה את ההכשרה החצי שנתית  למתנדבים. במפגש לקחו חלק גם  מנהלת מחלקת  הנוער, לילך דרמון וקב"ט המועצה אלי זיו.
במהלך המפגש המתנדבים שמעו הסברים על כפר הנוער רמת הדסה  מפי טל שמעון, מנהל בית הספר ומתנדב פעיל בסיירת. בנוסף, חברי הסיירת שמעו הרצאה בנושא השיח עם בני הנוער וההתמודדות עם שתיית אלכוהול מפי עדנה בצ'ה. לסיום  רכז הסיירת גל רוזנטל, סיכם את הפעילות בחורף האחרון וסקר את האתגרים של הפעילות לקראת הקיץ. 

הכשרת המתנדבים ב"סיירת הורים"  מתבצעת פעמיים בשנה ובמסגרתה מסכמים החברים  את פעילותם בעונה שחלפה ונערכים לקראת העונה הבאה.  השנה "סיירת הורים" מונה  26 מתנדבים ומתנדבות.
רכז הסיירת גל רוזנטל : "בחודשי הקיץ הרבה בני נוער, בעיקר משכבות חטיבת הביניים והתיכון, יוצאים לשטחים הציבוריים בקרית טבעון ומעבירים את הלילה יחד,  בחופש הגדול מתווספים גם ילדים צעירים יותר, משכבה ה'-ו'. אנחנו פועלים בלילות שישי, נפגשים ומשוחחים עמם ומציעים להם תה וופלים. מטרת הפעילות היא להגביר את תחושת הביטחון, לנסות לאתר מצבים בהם בני הנוער עלולים להיכנס למצב של סיכון ולסייע להם להימנע מאותם מצבים. אנחנו לא רואים את עצמנו כגורם אכיפה אלא מנסים להעביר מסרים של הורים הרוצים בטובת הילדים. בדרך כלל המתנדבים זוכים לשיתוף פעולה מצוין מצד בני הנוער, ליחס חיובי ומאד מוערך. אני גאה מאוד בעשייה הרצופה שלנו כבר למעלה משש  שנים וגאה בכל המתנדבים שפועלים מתוך תחושת אחריות רבה.  הורים המעוניינים להצטרף מוזמנים ליצור עמנו קשר."  

מי שמעוניין להתנדב לסיירת הורים מוזמן למלא טופס באתר המועצה . לפרטים נוספים יש לפנות למנהלת תחום ההתנדבות במועצה - אילנית רף בטלפון 04-9539232.  

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד