מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:28   22/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה
16/07/2019
סדנת הורות לאימהות יחידניות בקרית טבעון
8 מפגשים, מתחיל 6.9.19, 9:00-11:00

מתנדבי סיירת ההורים עברו הכשרה

23/05/2017
מתנדבי סיירת ההורים עברו  הכשרה (הגדל)

מתנדבי סיירת ההורים של קרית טבעון עברו ברמת הדסה הכשרה חצי שנתית לקראת הקיץ 

"סיירת הורים" של קרית טבעון ערכה בשבוע שעבר בכפר הנוער רמת הדסה את ההכשרה החצי שנתית  למתנדבים. במפגש לקחו חלק גם  מנהלת מחלקת  הנוער, לילך דרמון וקב"ט המועצה אלי זיו.
במהלך המפגש המתנדבים שמעו הסברים על כפר הנוער רמת הדסה  מפי טל שמעון, מנהל בית הספר ומתנדב פעיל בסיירת. בנוסף, חברי הסיירת שמעו הרצאה בנושא השיח עם בני הנוער וההתמודדות עם שתיית אלכוהול מפי עדנה בצ'ה. לסיום  רכז הסיירת גל רוזנטל, סיכם את הפעילות בחורף האחרון וסקר את האתגרים של הפעילות לקראת הקיץ. 

הכשרת המתנדבים ב"סיירת הורים"  מתבצעת פעמיים בשנה ובמסגרתה מסכמים החברים  את פעילותם בעונה שחלפה ונערכים לקראת העונה הבאה.  השנה "סיירת הורים" מונה  26 מתנדבים ומתנדבות.
רכז הסיירת גל רוזנטל : "בחודשי הקיץ הרבה בני נוער, בעיקר משכבות חטיבת הביניים והתיכון, יוצאים לשטחים הציבוריים בקרית טבעון ומעבירים את הלילה יחד,  בחופש הגדול מתווספים גם ילדים צעירים יותר, משכבה ה'-ו'. אנחנו פועלים בלילות שישי, נפגשים ומשוחחים עמם ומציעים להם תה וופלים. מטרת הפעילות היא להגביר את תחושת הביטחון, לנסות לאתר מצבים בהם בני הנוער עלולים להיכנס למצב של סיכון ולסייע להם להימנע מאותם מצבים. אנחנו לא רואים את עצמנו כגורם אכיפה אלא מנסים להעביר מסרים של הורים הרוצים בטובת הילדים. בדרך כלל המתנדבים זוכים לשיתוף פעולה מצוין מצד בני הנוער, ליחס חיובי ומאד מוערך. אני גאה מאוד בעשייה הרצופה שלנו כבר למעלה משש  שנים וגאה בכל המתנדבים שפועלים מתוך תחושת אחריות רבה.  הורים המעוניינים להצטרף מוזמנים ליצור עמנו קשר."  

מי שמעוניין להתנדב לסיירת הורים מוזמן למלא טופס באתר המועצה . לפרטים נוספים יש לפנות למנהלת תחום ההתנדבות במועצה - אילנית רף בטלפון 04-9539232.  

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד