מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:50   19/4/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

מועצת הנוער בקרית טבעון כבשה את הרשות המקומית

9/02/2017
מועצת הנוער  בקרית טבעון כבשה את הרשות המקומית (הגדל)

שבוע הנוער: מועצת הנוער  בקרית טבעון כבשה את הרשות המקומית 

מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "שבוע הנוער הוא דוגמא לבנייה והגשמת החזון החינוכי שלנו בטבעון: שיתופי פעולה בתכנון ובביצוע, פעילויות ערכיות, איכותיות ומותאמות למגוון הילדים" 

מועצת הנוער היישובית כבשה את הרשות המקומית בקרית טבעון במסגרת שבוע הנוער 2017. השבוע נפתח ב"יום שלטון משותף", אשר במסגרתו לקחו חלק: ראש המועצה דוד אריאלי, צוות המנהלים הבכירים של המועצה ובעלי תפקידים שונים.
לאחר הסבר קצר על הפעילות  במחלקות השונות, לכל מנהל מחלקה  הוצמדו שני צעירים ובמהלך שעות הבוקר הם  היו  שותפים לאירועים, פגישות ודיונים באותו יום עבודה. הצעירים  לקחו חלק בישיבות צוות, האזינו להתלבטויות והיו שותפים לתכנים שעלו במהלך המפגשים.

שבוע הנוער בקרית טבעון הינו פרי עמלם של
מנהלת תחום הנוער לילך דרמון,  
יו"ר נוער וצעירים חברת המועצה שחר דבי, חברי מועצת הנוער, רכזי תנועות וארגוני הנוער, מנהלי תחומים בספורט, מועדון "לב הנוער" ובתכלול של רשת המתנ"סים. לדברי לילך דרמון לאורך כל ימות השבוע התקיימה פעילות עשירה ומגוונת לטובת בני הנוער - צעירים בני ובנות 13-18. בין האירועים המיוחדים: מופע של אלעד צפוני, מופע של חן מזרחי,  תחרות כושר קרבי, יריד אוכל, ספוקנוער – ערב שירה מדוברת, סדר ט"ו בשבט, חלוקת אמנות של "סיירת ברשת"  ועוד.

ראש המועצה דוד אריאלי
: "קרית טבעון התברכה בבני נוער מקסימים ומעורבים. הפעילות במחלקת הנוער ביישוב בהובלת לילך דרמון, שחר דבי ורשת המתנ"סים מכשירה את בני הנוער להיות בוגרים עצמאיים, מוסריים ותורמים לקהילה וזו הזדמנות להודות לצוות המוכשר והמקצועי על עשייה מבורכת."  

שחר דבי:  "שבוע הנוער הוא תוצר של עבודה משותפת ומאומצת. אני שמחה ומאושרת שהנוער הוביל את השבוע הנהדר הזה והם אלו אשר בחרו את הפעילויות. אני מבקשת להודות ללילך שמנצחת על המקהלה הזו ומאפשרת לנוער להגשים את הרצונות שלהם בשיתוף פעולה מלא ונהדר. יש לנו נוער מדהים ביישוב ואני גאה בהם על העשייה!" 

מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר: "שבוע הנוער הוא דוגמא לבנייה והגשמת החזון החינוכי שלנו בטבעון: שיתופי פעולה בתכנון ובביצוע, פעילויות ערכיות, איכותיות ומותאמות למגוון הילדים.
פגשתי נוער מחויב, סקרן, איכותי ויצירתי, שהצליח ליצור תכנית שבועית, שמייצגת את שלל העשיות השוטפות ביישוב בתחום הנוער. הנוער הזה הוא לב ליבה של מערכת החינוך שלנו, ועם נוער כזה – אנחנו בדרך הנכונה למצוינות ולביסוס הרוח הטבעונית".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד