מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:35   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

"מתן תורה ומתנת התורה" לכיתות ב'

2/11/2016
"מתן תורה ומתנת התורה"  - אירוע יישובי ל (הגדל)

"מתן תורה ומתנת התורה"  - אירוע יישובי לכיתות ב' בקרית טבעון

מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "הקפדנו ליצור מצע של מידע רחב ומגוון, שיקנה לילדים חוויה מעצימה ומלהיבה, תוך שמירה על חגיגיות, ניטראליות רעיונית והעברת מסר של פתיחות


במסגרת יצירת תכנית רצף חינוכי-יישובי, בשנת הלימודים תשע"ז על ידי פורום המנהלים היישובי, פתחו תלמידי כיתות ב' בקרית טבעון את לימודי התורה באירוע חגיגי בגן הלאומי בית שערים כמיטב המסורת היישובית ובמעמד ראש המועצה דוד אריאלי.
האירוע נערך סמוך לחג הסוכות וכלל: פעילות בשלושה מוקדים עם המסר המוביל - "70 פנים לתורה", טקס מרגש וחגיגי משותף ובהמשך חלוקת ספר התורה בכיתות הלימוד בביה"ס.
עשרות תלמידים, מנהלים, מחנכים, מורים, הורים, סבים ואורחים הגיעו לאירוע שהינו פרי שיתוף פעולה  בין הרשות המקומית, בתי הספר היסודיים: נרקיסים, מיתרים, רימונים וקרית עמל, תכנית "מקום" במכללת אורנים, קהילת בני עקיבא ביישוב, הנהלת הגן הלאומי בית שערים ומתנדבי גן קהילה באתר. את הטקס הנחתה בכישרון תמר בן אלחנן - מנהלת בית ספר מיתרים,  השירה והנגינה בביצוע אורי ביתן ואת הריקוד הקצבי, המשותף לכל הילדים, הובילה מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר.
ראש המועצה ברך את הילדים והדגיש את חשיבות קבלת ספר התורה. "התורה היא הדבק של החברה הישראלית" אמר, "היא שפה המאחדת את כל הזרמים בציבור והיא יוצרת תחושה של אחדות". בסיום איחל לתלמידים הנאה מרובה ועניין מלמידת סיפורי התנ"ך.
מנהלת מחלקת החינוך במועצה גילה דינר: "הקפדנו ליצור מצע של מידע רחב ומגוון, שיקנה לילדים חוויה מעצימה ומלהיבה, תוך שמירה על חגיגיות, ניטראליות רעיונית והעברת מסר של פתיחות.  במערכת החינוך היישובית אנו נמשיך לשים את הדגש על הקשר למסורת היהודית בדרכיה המגוונות והלגיטימיות, ללא כפייה וללא עיוותים, תוך הקפדה על המסר של מקומה של התורה באחדותו של העם היהודי ובחתירתו לשלום.
תודה לכל השותפים בעשייה: לצוות העובדים במועצה המקומית במחלקות החינוך, הביטחון, האחזקה והתפעול, לאורי ביתן, לקהילת "בני עקיבא", לסופרי הסת"ם ולצוות מתכנית "מקום", לרב אור זוהר, למתנדבי "גן קהילה", למנהלת הגן הלאומי בית שערים ולצוות העובדים, למנהלי בתיה"ס והצוותים החינוכיים של בתיה"ס רימונים, קרית עמל, נרקיסים ומייתרים. תודה לחברת ההגברה "נענע"  ולכם ההורים והמשפחות, תודה שלקחתם חלק ביום משמעותי ומרגש זה".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד