מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:54   19/2/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

יחסי ישראל ושכנותיה

09:00

היהודים באים - כשאליהו הנביא התחיל לשיר

19:30

דלג על Ticker
Ticker

ליאת רייכמן היא מנהלת מדור גנים

13/06/2016
ליאת רייכמן היא מנהלת מדור גנים (הגדל)

מינוי חדש: ליאת רייכמן היא מנהלת מדור הגנים בקרית טבעון
ליאת בעלת ניסיון רב בניהול מערכות חינוך בגיל הרך ובחינוך הבלתי פורמלי, בעבודה עם צוותים חינוכיים, הורים ובניית תכניות חינוכיות

ליאת רייכמן (אלטמן) היא מנהלת מדור הגנים החדשה במחלקת החינוך במועצה המקומית  קרית טבעון והיא תחליף את גילה דינר, המנהלת היוצאת שאיישה את התפקיד במקצועיות רבה ולאחרונה כזכור , מונתה לתפקיד מנהלת מחלקת החינוך ברשות המקומית.
ליאת, בעלת תואר ראשון בפוליטיקה וממשל, תואר שני במנהל ציבורי ובעלת תעודת הוראה. כמו כן לליאת  ניסיון רב בניהול מערכות חינוך בגיל הרך ובחינוך הבלתי פורמלי, בעבודה עם צוותים חינוכיים, הורים ובניית תכניות חינוכיות.
ליאת רייכמן: "כבת טבעון התחנכתי במערכת החינוך בקרית טבעון, מהגן ועד י"ב והייתי חניכה בתנועת הנוער העובד והלומד. אני חשה כי זוהי זכות גדולה לקבל לידיי את הניהול של מערכת הגנים ביישוב, מערכת הנותנת בד בבד עם ערכי הבית, את ראשית החינוך לערכים, ידע ודרך ארץ לילדי קרית טבעון. הצטרפתי למחלקה בעלת יחס אישי ומשפחתי, הקשבה להורים ולמידה בלתי פוסקת לשיפור מערכת החינוך  בקרית טבעון".
גילה דינר: "אנו שמחים על הצטרפותה של ליאת למחלקת החינוך ובטוחים שהיא תמשיך במגמה של הצבת המערכת הקדם יסודית ביישוב במקום המכובד והראוי בו היא נמצאת. בימים האחרונים  אני עובדת בצמידות עם ליאת ואני מזהה את המקצועיות שלה ואת הלהט הפנימי המניע אותה ובטוחה שהיא תמשיך לשמור על הקיים לצד פיתוח וקידום הגנים. הצלחתה היא הצלחתנו!"

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד