מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:02   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

התכנס פורום מנהיגות חינוכית

8/06/2016
התכנס פורום מנהיגות חינוכית (הגדל)

סוגרים שנה: התכנס פורום מנהיגות חינוכית
היעד השנתי של הפורום היה חידוד השייכות, ההזדהות והגאווה המקומית

פורום המנהיגות החינוכית בקרית טבעון סיכם בשבוע שעבר את פעילותו בשנת הלימודים תשע"ו, בישיבה חגיגית במועצה. השתתפו:  מנכ"ל המועצה יאיר אודם, מנהלת מחלקת החינוך גילה דינר, מפקחת מתכללת יעל סלומון, היועץ רפי אורן, מנהלי בתי הספר אורט גרינברג, נרקיסים, קרית עמל, שקד, רימונים, מנהלת הנוער ומנהל השירות הפסיכולוגי.
היעד השנתי של הפורום היה חידוד השייכות, ההזדהות והגאווה המקומית – תהליך שבסופו הוצג רצף פעילויות חינוכי המושתת על תכנית הלימודים של משרד החינוך.
דרך פעילותו של הפורום התבססה על עיקרי התפיסה החינוכית של קרית טבעון, כפי שגובשה בתכנית האב לחינוך משנת 2011 והתרכזה ביעדים המרכזיים שהציבה לעצמה: פתיחת אזורי רישום, טיפוח ייחודיות בית ספרית, מעורבות הורים, הבטחת הרצף החינוכי לאורך היום ופיתוח והטמעת מרכיבי איכות ומצוינות במערכת החינוך ביישוב.
יעל סלומון: "פורום המנהיגות החינוכית מסכם שנתיים של פעילות מבורכת כגוף שהגדיר עצמו - מוביל ומשפיע בנושאי חינוך יישוביים.  את הפורום מובילות יחדיו מנהלת מחלקת החינוך ואנכי, כשותפות להובלת נושאי חינוך יישוביים שונים על פני ברצף מהחינוך הקדם יסודי ועד התיכון דרך החינוך הלא פורמלי ובאמצעות בניית שותפויות. 
זו ההזדמנות עבורי להודות ליאיר אודם, המנהל הפורש של החינוך, על עבודה משותפת שהניבה פירות מבורכים בזכות ההבנה של יאיר לצרכי החינוך ומתוך ראייה של תרומת העבודה המשותפת לקידום החינוך ביישוב. שותפות זו ממשיכה באופן פורה עם גילה דינר, המנהלת הנוכחית של החינוך ביחד עם מנהלי מוסדות החינוך ביישוב ואנשי המועצה העוסקים בחינוך."

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד