מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:08   16/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
14/07/2019
מעיינות העמקים מבצעת עבודות תיקונים לשיפור תשתיות המים בקרית טבעון
יום ג' ברחובות: מייסדים, חנקין ויצחק רבין החל מ9:00
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה

העשרה למתנדבי "ידיד לחינוך"

28/01/2016
העשרה למתנדבי  "ידיד לחינוך" (הגדל)

מפגש העשרה למתנדבי "ידיד לחינוך"  

נועה רפאלי - רכזת "ידיד לחינוך" בקרית טבעון: "המתנדב הינו מבוגר משמעותי עבור התלמיד, מוצא את החוזקות של התלמיד ומטפח אותן, מדבר עם התלמיד ברגשות חיוביים מעודד ומחזק" 


מפגש מתנדבי "ידיד לחינוך נערך השבוע  במועצה המקומית קרית טבעון.  "זהו אחד מתוך ששה מפגשים שנתיים שמתקיימים ומטרתם היא העשרת המתנדבים בהרצאות  וסדנאות הקשורות לעולם התוכן של ההתנדבות". הסבירה נועה רפאלי - רכזת "ידיד לחינוך" בקרית טבעון, שמובילה את הקבוצה בנחישות וברגשיות רבה, והיא גם אחראית על הקמת הקבוצה לפני כחמש שנים.
נושא ההרצאה היה "התנדבות מקצועית  - בחירה, מחויבות, שיתוף ומקומו של המתנדב בעולמו של התלמיד". כמו כן, חשפה מיכל פורמן, המתנדבת שהעבירה  את ההרצאה,  את פועלם  של מתנדבי  ידיד לחינוך, "בראי הפסיכולוגיה החיובית". המתנדב הינו מבוגר משמעותי עבור התלמיד, מוצא את החוזקות של התלמיד ומטפח אותן, מדבר עם התלמיד ברגשות חיוביים מעודד ומחזק.
מלבד העניין שמצאו המתנדבים בהרצאה חשוב לציין, שעצם המפגש של הקבוצה הינו תמיד נעים, מהנה ותחושת השותפות והיחסים שנרקמו בין המתנדבים  הינם יחסי חברות ו" גאוות יחידה".
מנהלת מחלקת החינוך במועצה המקומית גילה דינר: "המתנדבים שלנו עושים עבודת קודש. הם מסייעים לילדים בבתי הספר השונים במסירות ובמקצועיות רבה מתוך תחושה של שליחות. הנתינה שלהם היא מדהימה ומתבצעת ברגישות ובצניעות. המתנדבים הם משאב חשוב בבית הספר, והם נותנים מענים הן ברמה המקצועית והן ביכולת ההכלה והמפגש האישי עם הילד. הנהלות בתי הספר והצוותים המקצועיים מעידים על קשר רציף ועמוק עם המתנדבים, כאשר המגמה היא לחזק את הילד ולעטוף אותו במקסימום האפשרי על מנת לחזקו. המתנדבים הפכו לחלק מנוף ביה"ס והתמורה לה הם זוכים היא אהבה גדולה מצד התלמידים לצד הערכה מקרב ההורים".
 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד