מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:01   22/4/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

גילה דינר - מנהלת מחלקת החינוך

19/01/2016
גילה דינר - מנהלת מחלקת החינוך (הגדל)

גילה דינר היא המנהלת החדשה במחלקת החינוך בקרית טבעון

גילה תחליף את יאיר אודם, שניהל את המחלקה בשבע השנים האחרונות , במקביל לתפקיד המנכ"ל, אותו ימשיך לבצע  


המועצה המקומית קרית טבעון פותחת את שנת 2016 עם מנהלת חדשה במחלקת החינוך, גילה דינר. גילה תחליף את יאיר אודם, שניהל את המחלקה בשבע השנים האחרונות, במקביל לתפקיד המנכ"ל ברשות. לגילה ניסיון רב שנים, כמעט שני עשורים,  בניהול מערכות חינוך (בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי), כאשר את רוב השנים עשתה במערכות החינוך בקרית טבעון. גילה הובילה מערכות אלו באמצעות דיאלוג, שמחת חיים ושקיפות מלאה והיא דוגלת בשיתוף פעולה בין כל הגורמים בקהילה.  לדבריה, היא מאמינה בחינוך לערכים מחד ומצוינות לימודית וחברתית מאידך ובשילוב החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. 

גילה דינר: "זכות גדולה היא עבורי להמשיך את הפעילות הענפה אותה הוביל יאיר אודם, מנהל מחלקת החינוך היוצא. המסע האישי שלי ב"ממלכת החינוך" המגוונת כולל תחנות רבות, שהחלו עוד בילדותי כמדריכה בתנועות נוער ופעילה חברתית, מדריכה בחוגים ומפיקת אירועים בקהילה, מורה ומדריכה, מחנכת ורכזת חברתית וקהילתית, סגנית מנהלת בי"ס רימונים, מנהלת בי"ס רימונים, סגנית מנהל מחלקת החינוך ומנהלת מדור גני ילדים במועצה המקומית קרית טבעון. 

ההכרות האישית שלי עם רבים מהצוותים החינוכיים, ההורים, המשפחות ואפילו הילדים, מקנים לי כלים נוספים לבניית שותפות עניינית, אמיתית, איכותית ורגישה. 

אני מקבלת בירושה מערכת חינוך מאתגרת, מגובה מערכתית על ידי הרשות ומשרד החינוך, מטופחת עם הצלחות רבות. אני נמרצת ונרגשת גם יחד להסתער עליה. בכוונתי לשלב בין השימור, השיפור והפיתוח, בהתאם לאמת האישית שלי ולערכים עליהם חונכתי, לאימון ולאהבה הגדולה שיש בי למערכת החינוך בכלל ולקרית טבעון בפרט". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד