מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:14   15/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

אמהות רעות 2: לשרוד את החג A Bad Moms Christmas

22:00

ימונה מנהל מחלקת חינוך במשרה מלאה

8/10/2015
ימונה מנהל מחלקת חינוך במשרה מלאה (הגדל)

הנהלת המועצה החליטה על מינוי מנהל מחלקת חינוך במשרה מלאה

 

יאיר אודם: "זו היתה תקופה מאתגרת ומעניינת, שנעשתה מתוך ראייה ואמונה כי תחום החינוך הוא הראשון בסדר העדיפויות של המועצה. תודה לכל מי שעזר, תרם ויעץ. בלעדיכם זה לא היה מצליח"

 

הנהלת המועצה המקומית קרית טבעון קבעה לפני מספר ימים כי למחלקת החינוך ברשות ימונה מנהל מחלקה במשרה מלאה. המנהל החדש יחליף את יאיר אודם שניהל את המחלקה לחינוך לצד עבודתו כמנכ"ל הרשות.
לדברי ראש המועצה דוד אריאלי מינויו של אודם לתפקיד מנהל מחלקת החינוך היה מחויב המציאות באותה עת. "כאשר נכנסתי לתפקידי בדצמבר 2008" אמר, "מצאתי מערכת חינוך במצב לא טוב. שיעור הזכאות לבגרות היה נמוך מאד ביחס ליכולות של תלמידי קרית טבעון, הדברים הגיעו למצב בו תלמידי רמת ישי עזבו את בית ספר אורט גרינברג - שהיה בי"ס קולט לילדי היישוב - לטובת בתי הספר במועצה האזורית עמק יזרעאל. מחלקת החינוך בקריה סבלה מחוסר יציבות ועוד התברר כי אין למחלקה תכנית אסטרטגית ארוכת טווח. הבחירה ביאיר אודם מנכ"ל המועצה היתה חיונית במטרה להעצים את החינוך ולבצע במחלקה שינוי משמעותי. יאיר שימש בתפקיד מנהל מחלקת החינוך שבע שנים ועשה עבודה נפלאה. יאיר יזם והוביל תכנית אב לחינוך, ביצע עבודת שטח יסודית להשבחת בתי הספר היסודיים ומערכת גני הילדים ביישוב,  העלה את קרנו של בית ספר התיכון לגבהים שלא הוכרו כאן בעבר (90% זכאות לבגרות), ביצע טיפול וחיזוק למבנים בבית ספר קרית עמל, הכפיל את בי"ס שקד, ועוד ועוד".
מערכת החינוך בקרית טבעון נמצאת היום במקום מצוין ובמצב דברים זה החליטה הנהלת המועצה  שניתן להעביר את "המושכות" למנהל חדש, ובכך להחזיר את הניהול למצב הקודם שבו קיימים מנכ"ל ומנהל מחלקת חינוך זה בצד זה. הנהלת המועצה אסירת תודה ליאיר אודם על הישגיו ותרומתו הרבה לקידום החינוך בקרית טבעון.

יאיר אודם: "זו היתה תקופה מאתגרת ומעניינת, שנעשתה מתוך ראייה ואמונה כי תחום החינוך הוא הראשון בסדר העדיפויות של המועצה. תודה לראש המועצה דוד אריאלי, למנהלת משרד החינוך במחוז חיפה רחל מתוקי ולכל הצוות, למנהלי בתי הספר ולצוות ההוראה והמנהלה, לוועדי ההורים, לצוות במחלקת החינוך במועצת קרית טבעון ולכל מי שעזר, תרם ויעץ. בלעדיכם זה לא היה מצליח". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד