מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
21:24   20/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שירי שלישיות מכל הזמנים

ערב זמר – שלושה בשירה אחת21:30

הצלחה לבית ספר של החופש הגדול

23/07/2015
מופע סיום: "דרבוקומניה" - תקשורת באמצעות (הגדל)

הצלחה לבית ספר של החופש הגדול בטבעון

מסגרת נוחה ואיכותית עבור הילדים בשלושת השבועות הראשונים של חופשת הקיץ. הפעילות החלה ביום הראשון של החופשה והסתיימההשבוע


הצלחה לקייטנות "בית הספר של החופש הגדול"- תכניתהקיץ שהפעילה המועצה המקומית קרית טבעון בשיתוף עם משרד החינוך.

הפרויקט שהחל בשנה שעברה התרחב והתקיים השנה בשני בתי ספר היסודיים ביישוב. האחד בבית ספר "קרית עמל" וכלל כ- 120 תלמידי א'-ב' מבית הספר, והשני בבית ספר "רימונים" וכלל איחוד של כ- 120 תלמידי א'-ב' מבית הספר "נרקיסים" ומבית ספר "רימונים".

"בתי הספר של החופש הגדול" נפתחו במטרה לתת מענה חינוכי מיטבי לתלמידי כיתות א'-ב' בתקופת הקיץ, לחזק את הקשר בין קהילה, בתי ספר והמועצה ולאפשר להורים מסגרת נוחה ואיכותית עבור הילדים בשלושת השבועות הראשונים של חופשת הקיץ. הפעילות החלה מהיום הראשון של החופשה 1/7/15 והסתיימה השבוע ביום שלישי (21/7/15).

לפי תפיסת משרד החינוך, האחריות על החינוך היא לא רק בזמן שנת הלימודים, אלא לאורך כל השנה וגם בחופשת הקיץ ברצף מעגלי, חינוכי וקהילתי.

התכנית פעלה בשני המוקדים על ידי צוות חינוכי שכלל: מנהלות בתי הספר – טלי דלויה בבית ספר "קרית עמל" וסתווית לרנר בבית ספר "רימונים" כאשר הניהול האדמיניסטרטיבי של הפרויקט היה בידיה של מנהלת בית ספר נרקיסים אורלי דבי. כמו כן, השתתפו מורים ומד"צים (מדריכים צעירים) מהתיכון ביישוב ובשיתוף רשת המתנ"סים של קרית טבעון.

לדברי אורלי דבי התלמידים נהנו בתכנים עשירים ושונים כגון: דרמה, אמנות, מדעים, ספורט וכן השתתפו במופע סיום "דרבוקומניה" – מופע ייחודי על תקשורת באמצעות תיפוף.

אורלי דבי: "הקייטנות היו הצלחה גדולה. היו הפעלות מעולות ומאד יצירתיות. המד"צים אשר לקחו חלק בתכנון הפעילות בהנחיית מנהלת תחום הנוער במועצה לילך דרמון, היו מוכשרים מאד ומקצועיים. תודה לכל מי שלקח חלק בתכנון, בארגון ובביצוע ותודה גדולה לרשת המתנ"סים ביישוב על שיתוף פעולה מוצלח".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד