מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:11   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

מבססים מנהיגות חינוכית בקרית טבעון

25/05/2015
מבססים מנהיגות חינוכית בקרית טבעון (הגדל)

מבססים מנהיגות חינוכית בקרית טבעון

פגישת המשך של מנהלי מוסדות החינוך ביישוב עם ועד הורים יישובי

 

פורום מנהלים חינוכי הכולל את מנהלי כל מוסדות החינוך בקרית טבעון הוזמן בשבוע שעבר על ידי חברי ועד הורים יישובי למפגש מיוחד בספרייה בבית ספר קרית עמל. המפגש החגיגי התקיים סביב שולחנות עגולים ובמהלכו דנו במספר נושאים חשובים והם: יצירת רצף חינוכי קהילתי מהגן ועד התיכון, ספורט ובריאות בקהילה, מעורבות הורים בחינוך, ערכים – הטמעת הערכים כפי שנקבעו בתכנית האב לחינוך עם התייחסות לערך משמעותי נוסף "הישגיות ואיכות תעודת הבגרות" ואחרון- שיתוף פעולה בין בתי הספר.  

מדובר בפגישת המשך, שמטרתה לקדם את תכנית האב לחינוך והחזון היישובי בקרית טבעון, כמו גם מתוך רצון לחזק את שיתוף הפעולה בין מוסדות החינוך לבין ההורים ובשאיפה ליצור שפה אחידה שתיתן מקום הן לייחודיות והן לביטוי האישי, תוך קידום נושאים כלל יישוביים. הצוות החינוכי כלל את מנהל מחלקת חינוך במועצה יאיר אודם, מנהלת מדור גנים גילה דינר, מפקחת משרד החינוך יעל סלמון, מנהלת אורט אזורית ד"ר לאה קליינמן , כל מנהלי בתיה"ס ביישוב, מנהלת תחום הנוער, יו"ר ועדת החינוך במועצה עמית בלדרמן וכן, נציגי ועדות ההיגוי של בתי הספר והגנים ויו"ר ועד הורים יישובי סיגלית עין-קדם.

יאיר אודם: "הדיון בנושאים היה חשוב, פורה ומפרה, השיח היה ענייני והתנהל תוך הסכמה מלאה שהמכנה המשותף והמרכזי הוא הילדים. חשוב לנו להדגיש כי השיח השוטף והפתוח של המנהלים כמובילי המנהיגות החינוכית בקריה עם נציגי ההורים, הוא המפתח לחיזוק החינוך בקרית טבעון, לשימור החוזקות הקיימות ולקידום הטעון שיפור".

סיגלית עין-קדם: "התרגשתי לראות את המחויבות של הנהגות ההורים ואת ארגון החומר לקראת הדיון ובמקביל את מחויבות המנהלים ועובדי החינוך במועצה המקומית לתהליך החשוב של השיח המשותף." 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד