מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:13   15/12/2017
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

קורס טכנולוגיה - יסודות הקרמיקה

00:00

ימי המוזיקה 2017

00:00

תערוכות - גלריית הקומה העליונה / אוצרת: שחר מרנין דיסטלפלד

חתום בצבע // אמנון גרדי צורה- דימוי- משמעות // יוסי זלצמן 10:30

שבוע חנוכה בגפן

17:30

קיטנות חנוכה הצהרוני המתנ"ס

07:30

אמהות רעות 2: לשרוד את החג A Bad Moms Christmas

22:00

חינוך: הסתיים בהצלחה הרישום

24/02/2015
חינוך: הסתיים בהצלחה הרישום (הגדל)

הסתיים בהצלחה הרישום לגני הילדים ולכיתות א'

עליה נכרת בשימוש באתר המועצה לצורך הרישום


316 ילדים נרשמו לגני הילדים של הרשות המקומית באמצעות אתר המועצה, ו- 232 ילדים נרשמו לכיתות א', בכך הוקל להורים רבים ונחסך מהם הצורך להגיע למשרדי הרשות. האתר נוח וידידותי והוא נועד לחסוך זמן וטרדה ומקל מאוד את הליך הרישום והשיבוץ.

סך כול הילדים שנרשמו (עד כה) לגנים של הרשות לשנת הלימודים תשע"ו- 426 ילדים.  

כמות הילדים במערכת החינוך הקדם יסודית בקרית טבעון נמצאת במגמת עליה, בין השאר בשל פתיחתם של גנים חדשים: גן צבעוני, גן ארז וגן חצב ובמסגרת "חוק טרכטנברג" התרחב הרישום גם לגילאי 3-4. בנוסף, הורים רבים הביעו שביעות רצון מהידוק הקשר של גני הילדים ברשות עם הצהרונים של רשת המתנ"סים בשל הגדלת הפעילות במהלך החגים והחופש הגדול, שדרוג הצוותים המקצועיים והרחבת פעילויות העשרה. לדברי מנהלת תחום הגיל הרך ברשת המתנ"סים לירון רון "צהרוני המועצה פועלים במתכונת הנהוגה בגנים של הקיבוצים וזוכים להצלחה רבה". 

מנהלת מדור גני ילדים במועצה גילה דינר: "שיתוף הפעולה עם אגף הגיל הרך במתנ"ס נמצא בעליה מתמדת בשנים האחרונות, עובדה אשר מקפיצה את השירות שאנו נותנים לילד ולמשפחתו לאורך רוב שעות היום. את התוצאות אנו רואים ברישום הנרחב, כאשר נרשמים חדשים מגיעים אלינו גם מהחינוך הפרטי וגם מהקיבוצי". 

מנכ"ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם: "מועצת קרית טבעון תמשיך לקדם ולשפר את מערכת החינוך בכלל ואת החינוך הקדם יסודי בפרט. ההשקעה שלנו בחינוך היא ערך עליון ובעלת חשיבות מכרעת במתן חינוך מיטבי ובקידום ילדינו".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד