מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:52   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

יום פתוח לקראת הרישום לכיתות א

4/02/2015
יום פתוח לקראת הרישום לכיתות א (הגדל)

נערך יום פתוח בבתי הספר לקראת הרישום לכיתות א

יום חשיפה בבתי הספר בקרית טבעון: רימונים, נרקיסים, קרית עמל, יבנה ושקד. הורים וילדים התרשמו מההיצע לפני הרישום לכתה א' לשנה"ל תשע"ו

 

בשבועיים האחרונים נערכו בכל בתי הספר היסודיים ברחבי קרית טבעון, ימי חשיפה לייחודיותם.  

כזכור, במסגרת יישום תכנית אב לחינוך שנערכה בשנת 2011 בהשתתפות תושבים, צוותים חינוכיים, הורים, תלמידים ונציגי ציבור, גובשה התפיסה החינוכית של קרית טבעון, גובש החזון למערכת החינוך, סומנו מרכיבי "הרוח הטבעונית" ונוסחו חמישה יעדים מרכזיים ליישום החזון (כמפורט בחוברת הרישום לכיתה א' הנמצאת באתר המועצה ktv.org.il).

היעד המרכזי היה פתיחת אזורי הרישום וטיפוח הייחודיות של כל מוסדות החינוך במרחב החינוכי. הרישום לשנת הלימודים תשע"ו הוא התוצר הישיר של יישום תכנית האב, ייחודיות בית ספרית ובחירה מבוקרת. 

בתי הספר ביישוב פיתחו ייחודיות בית ספרית כדי לאפשר להורים בחירה מושכלת, כשהם מלווים מקרוב על ידי משרד החינוך – המנהל הפדגוגי, גף ניסויים ויזמות, הפיקוח על בתיה"ס ומחלקת החינוך ברשות המקומית. 

בשבועות האחרונים פתחו חמשת בתי הספר בקריה את שערי ביתם וקיימו ימים פתוחים בהם ארחו הורים שהגיעו להתרשם, לשאול, להעלות סוגיות ועוד. כל בית ספר בחר להציג את עיקרי הייחודיות שלו בדרכים שונות: סיור במרחבי ביה"ס, פעילות לדוגמא, מצגת, שיח פתוח – שאלות ותשובות, מפגש עם הצוות החינוכי, שיחה עם נציגות הילדים. 

אחת המנהלות בסיום היום הפתוח: "בבית הספר הייתה התרגשות ואווירה חגיגית. לצוות החינוכי היתה הזדמנות להראות את העשייה במקום לדבר עליה ושמחנו לארח ולהתגאות מפני ההורים". 

מנהל מחלקת חינוך יאיר אודם: "קרית טבעון נבחרה לפני שלוש שנים על ידי משרד החינוך להיות החלוצה ביישום מהלך הבחירה המבוקרת של ההורים לכיתות א'. תודתי נתונה לכל אנשי מערכת החינוך בקרית טבעון, העמלים במלאכת החינוך המאתגרת ועושים כל שניתן להתאימה למציאות המשתנה ובכך למנוע את ניוונה". 

ייחודיות בתי הספר: רימונים – ביה"ס למנהיגות מעצימה; קרית עמל – סמ"ח – סביבה, מדעים, חקלאות; נרקיסים - תרבות ואומנות ברוח הגישה ההומניסטית;יבנה – אהבת העם, הארץ והתורה;שקד – חינוך הוא אומנות אנושית.

הרישום לבתי הספר יתקיים עד ליום שלישי 10.2.15 באתר האינטרנט. פרטים נוספים במחלקה לחינוך במועצה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד