מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:27   21/6/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

סדנת שירה- סדרת הרצאות מוסיקליות לרגל 70 שנה למדינה

00:00

על צלילים ואנשים

לה בוהם08:40

הרצאה- חיטוב המוח-התמצאות אישית ומרחבית

19:30

פורום מנהלים אירח את ועד הורים יישובי

28/01/2015
פורום מנהלים אירח את ועד הורים יישובי (הגדל)

בונים מנהיגות חינוכית בקרית טבעון: פורום מנהלים בחינוך אירח את חברי ועד הורים יישובי

יאיר אודם: "היה לנו חשוב לחשוף בפני חברי ועד ההורים היישובי את הפורום ואת הדרך בה מתנהלות המערכות החינוכיות ביישוב. הבענו את רצוננו לראות בהם שותפים במגוון נושאים ובעיקר בחשיבה ובטיפול בפתרון משברים"  

מנהלי המוסדות החינוכיים ביישוב, שהם מובילי המנהיגות החינוכית בקריה, נפגשו בשבוע שעבר עם ועד הורים יישובי ודנו בנושאים כמו: קידום החינוך ביישוב, שיתופי פעולה, אחריות משותפת ועוד. כזכור, אחת לחודש במטרה לקדם את תכנית האב לחינוך והחזון היישובי ובשאיפה לקדם נושאים כלל יישוביים, מתכנסים סביב שולחן אחד: מנהל מחלקת חינוך במועצה יאיר אודם, מנהלת מדור גנים גילה דינר, מפקחת משרד החינוך יעל סלמון, מנהלת אורט אזורית ד"ר לאה קליינמן , כל מנהלי בתיה"ס ביישוב, מנהלת השירות הפסיכולוגי,  מנהל המתנ"ס, מנהלת תחום הנוער, יו"ר ועדת החינוך במועצה עמית בלדרמן וחברי ועדת החינוך. כמו כן הצטרפו למפגש, יו"ר ועד הורים יישובי סיגלית עין-קדם וחברים נוספים. את הדיון הוביל יאיר אודם. מלווים את התהליך: יעל סלומון והיועץ הארגוני רפי אורן.

במפגש האחרון עסקו המשתתפים בנושא הרצף הרב שנתי עם דגש על מעברים, הן מהגנים לכיתה א' והן מהיסודי לחטיבה ומהחטיבה לתיכון- כולל הכנת הילד לקראת המעבר בתחום: הפדגוגי, ההישגי, החינוכי והרגשי. כמו כן, דנו במפגש גם ברצף אותו עובר הילד במהלך היום, מהחינוך הפורמלי (בית ספר) לחינוך הבלתי פורמלי (צהרון, חוגים וכד').

יאיר אודם: "היה לנו חשוב לחשוף בפני חברי ועד ההורים היישובי את הפורום והדרך בה מתנהלות המערכות החינוכיות ביישוב כמו כן הבענו את רצוננו לראות בהם שותפים במגוון נושאים ובעיקר בחשיבה ובטיפול בפתרון משברים. השיח התנהל תוך הסכמה מלאה שהמכנה המשותף והמרכזי הוא הילדים.
חשוב לנו להדגיש כי השיח השוטף והפתוח של המנהלים כמנהיגי קהילת החינוך: צוותי החינוך, הילדים וההורים - בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי - הוא המפתח לחיזוק החינוך בקרית טבעון, לשימור החוזקות הקיימות ולקידום הטעון שיפור".

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד