מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
07:31   17/7/2019
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

עיוורון ולקויות ראייה בגיל המבוגר שירותים ועזרים מסייעים

09:00

דלג על Ticker
Ticker
15/07/2019
בקרית טבעון דואגים לבעלי החיים
נטישת בעלי חיים היא אכזרית ולא חוקית והרשות תפעל בנחישות על מנת למגר את התופעה
16/07/2019
סדנת הורות לאימהות יחידניות בקרית טבעון
8 מפגשים, מתחיל 6.9.19, 9:00-11:00

מועדון הסורופטימיסט העניק 8 מלגות

14/01/2015
מועדון הסורופטימיסט העניק 8 מלגות (הגדל)

מועדון הסורופטימיסט העניק 8 מלגות לבנות הקריה

נשיאת המועדון מיכל גבריאלי: "אקט זה של נתינה לזולת יש לו כוח מניע. הנותן מלמד את המקבל לתת הלאה את הטוב שניתן לו"


טקס חלוקת המלגות של ארגון הסורופטימיסט נערך בשבוע שעבר בחדר הישיבות במועצה המקומית קרית טבעון בהשתתפות הנשיאה מיכל גבריאלי, מנכ"ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, חבר המועצה עמית אפרתי, חברות הארגון, סטודנטיות ועוד. כמיטב המסורת, מחלקות נשות האיגוד בקרית טבעון מלגות לימודים מכובדות לסטודנטיות בנות הקריה. השנה חולקו 8 מלגות בסך 2,500₪ כל אחת.
מועדון הסורופטימיסט הוא ארגון בין לאומי
  א-פוליטי, נוסד בשנת 1921 בארה"ב ומטרתו לחזק יכולתן  של נשים בחברה, כאשר עיקר הפעילות היא בנושאי איכות הסביבה, חינוך ובריאות.
נשיאת המועדון מיכל גבריאלי סיפרה כי המלגות מיועדות להקניית מקצוע לנשים והן ניתנות  לבוגרות שנה א' ומעלה,  לאחר שאלה הוכיחו רצינות והתמדה בלימודים. הכסף שנתרם לצורך המלגות נאסף מדי שנה ביריד הספרים המשומשים המתקיים במרכז הקריה, בתמיכה טכנית של המועצה, הבונה את השולחנות ועוזרת בשינוע הספרים. היריד נמשך 4 ימים ומקבלות המלגות מתגייסות לעזרת חברות המועדון. 

גבריאלי, שגם הנחתה את הטקס, ברכה את הזוכות ואמרה: "היום הזה הוא יום גדול לזוכות במלגות, אך יותר מכך הוא יום גדול לנו, חברות המועדון. כשאנו מוסרות לידיכן את המעטפה, אנו גם מעבירות לכן כמה מסרים. הראשון הוא כי אנו חושבות שהשכלה היא ערך שילווה אתכן כל החיים, והידיעה שאנו תורמות, ולא חשוב עד כמה צנועה תרומתנו לכך- היא ידיעה המדרבנת אותנו להמשיך בעמלנו. המסר השני, והוא אולי החשוב ביותר, הוא כי אקט זה של נתינה לזולת יש לו כוח מניע בפני עצמו. הנותן מלמד את המקבל לתת הלאה את הטוב שניתן לו".  

עמית אפרתי : "בערב הקר והגשום זכיתי לערב מקסים שהתנהל באווירה פתוחה ונעימה בה הוענקו מילגות לכל אותן סטודנטיות אשר ללא ספק יעניקו לכולנו הרבה יותר משקבלו".

את הטקס ליוו בנגינה בחליליות חנה לבנסברג ויונתן ארזי. הופעתם של השניים היא דוגמא נפלאה להתנדבות שכולה נתינה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד