מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:54   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

התכנסה ועדת "עיר ללא אלימות"

21/09/2014
התכנסה ועדת "עיר ללא אלימות" (הגדל)

התכנסה ועדת "עיר ללא אלימות"

הוצג סיכום הפעילות בשנה שחלפה והתכנית לשנת 2015 - מטרות ויעדים. מנהלת התכנית לילך דרמון: " אני מעריכה מאוד את הגעתם לישיבה של כלל הגורמים השותפים בעיצוב התכנית"ועדת עיר ללא אלימות התכנסה ביום רביעי שעבר במועצת קרית טבעון, מפגש אותו ארגנה מנהלת תחום הנוער ותכנית עיר ללא אלימות במועצה לילך דרמון. השתתפו: ראש המועצה דוד אריאלי, מנכ"ל המועצה ומנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, קב"ט המועצה אלי זיו, מנהל רשת המתנ"סים דרור גרינבלום, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים רבקה גרפינקל, מנהלת השירות הפסיכולוגי ציפי מזרחי והפסיכולוג הדר ארז, הקב"סית אורלי זיו , ראש תחום קהילה והתנדבות אילנית רף, עו"ס נוער בסיכון נתן ישחקוב
,

רכז נוער עידו סטרלין, רכזת מתנדבים באגף הנוער רינת טרכטנברג, רכז סיירת הורים ערים בקרית טבעון גל רוזנברג, מפקד נקודת המשטרהבקרית טבעון פקד דודי ניסני, קש"ק (קצין שיטור וקהילה) רפ"ק חילף כעביה, ע' מתח זבולון ורכז נוער מתחנת זבולון.

במסגרת הישיבה הציגה דרמון את סיכום הפעילות בשנה שחלפה ואת התכנית לשנת 2015 - מטרות ויעדים. הוצגו נתונים מהמשטרה על אלימות בני נוער וכן נתונים של הקב"סית ושל רכז סיירת הורים בתחום אלימות בני נוער בטבעון תוך בחינת האפשרות לשיתוף פעולה עם סיירת הורים ברמת ישי, בדיקת האפשרות לממן את תחנת הסיוע למשפחה בעזרת תכנית "עיר ללא אלימות" ועוד. נקבע כי עד תחילת חודש דצמבר 2014 כל ועדה תציע את התכניות המועדפות עליה לאישור התקציב בשנת 2015.

דרמון: " אני מעריכה מאוד את הגעתם לישיבה של כלל הגורמים השותפים בעיצוב התכנית. תכנית עיר ללא אלימות היא תכנית מורכבת לבעיה מורכבת, גורמי הטיפול הם מערכתיים והתיאום בינם הוא קריטי להצלחתה.

הרבה פרויקטים ותכניות המתקיימות בישוב הן תחת הכותרת של "עיר ללא אלימות" גם אם הציבור לא מודע לכך ואני מקווה שהשנה נצליח למתג חלק מהתכניות, כך שניתן יהיה ממש לראות את הקשר שלהם לתכנית הכללית "עיר ללא אלימות". אני מודה לכל העוסקים במלאכה ומאחלת שנה טובה לכולם!"

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד