מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:16   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

יום גיבוש למתנדבי "ידיד לחינוך"

3/09/2014
יום גיבוש למתנדבי "ידיד לחינוך" (הגדל)

יום גיבוש מהנה למתנדבי "ידיד לחינוך" בקרית טבעון

במסגרת האירוע נהנו המתנדבים מסיור במרחביה, הרצאה מרתקת על יהדות תימן, חלוקת תעודות הוקרה ועוד


מתנדבי "ידיד לחינוך" בקרית טבעון, נפגשו לאחרונה בחצר מרחביה ליום גיבוש והוקרה על פועלם. האירוע הינו במימון עמותת "ידיד לחינוך" ובסיוע היחידה לקהילה והתנדבות במחלקה לשירותים חברתיים במועצה המקומית קרית טבעון. יום הגיבוש כלל סיור מעניין באזור, הרצאה מרתקת על יהדות תימן, ארוחת צהרים עשירה, שי צנוע וחלוקת תעודות הוקרה למתנדבים.

המתנדבים הפעילים בעמותת "ידיד לחינוך" ביישוב תורמים במהלך השנה לבתי הספר היסודיים וחטיבת הביניים, בהעשרה ועזרה לימודית לתלמידים. יום הגיבוש הינו הדרך של העמותה להודות להם על הסיוע הרב אותו הם מעניקים במסגרות החינוך השונות.

מטרתה של העמותה היא לשלב מתנדבים איכותיים במערכת החינוך, להקל מהעומס המוטל על המורה ולהעניק סיוע משמעותי לתלמידים הזקוקים לכך, הן בפן הלימודי ובפן הרגשי.

כל מתנדב תורם מכישוריו על פי תחומי הידע והניסיון הייחודיים לו. המתנדבים עובדים עם התלמידים בקבוצות קטנות, באופן פרטני, בתוך שיעורי הלימוד ומחוצה להם. בתי הספר מקבלים את המתנדבים בחום, בהערכה, רואים בהם חלק ממערך הבית ספרי והקשר הבין דורי עם התלמידים הוא נפלא.

הגמלאים משובצים בבתי הספר תוך התאמה מרבית בין רצונם ובין צרכי בית הספר. הם מגיעים לבית הספר לארבע שעות בשבוע (ישנם שגם יותר), ותחומי הסיוע לתלמידים הם במקצועות הליבה (מתמטיקה, אנגלית ועברית) ובמקצועות העשרה.

במהלך השנה מתקיימים מפגשים נוספים של הקבוצה: לקראת חגים, להרצאות בנושאים שונים, טיול שנתי (השנה התקיים לפקיעין) וכאמור, אירוע חגיגי לסיום שנה, שהתקיים השנה בחצר מרחביה.

רכזת המתנדבים אילנית רף: "עמותת ידיד לחינוך פותחת השנה שנה שישית של פעילות, כל המפעל החל מאשה אחת נמרצת וצעירה ברוחה, נועה רפאלי, שגייסה בזמן קצר קבוצה יפה ואיכותית של גמלאים בעלי תחומי ידע וניסיון מגוונים להעשרה וסיוע לתלמידי בתי הספר, נועה מלווה את המתנדבים באופן עקבי ודואגת לקשר הרציף עם בתי הספר. כיום הקבוצה מונה 30 מתנדבים ומסייעת בחמישה בתי ספר בקריה, המתנדבים עושים מאמץ להתאים את עצמם לצרכים השונים של התלמידים ובתי הספר, זו קבוצה מגובשת, תורמת ומעשירה עבור המתנדבים ואנו מזמינים את הגמלאים להצטרף למערך"

גמלאים ומתנדבים המעוניינים להצטרף מוזמנים לשמוע פרטים נוספים מרכזת העמותה בקרית טבעון

נועה רפאלי טלפון: 8265321 נייד: 0544796220 אימייל: raminoar@gmail.com

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד