מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:13   24/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:00

קונצרט ערב מוקרן על מסך גדול

חגיגת מוסיקה בחג המולד ברומא19:00

סרט: אהבתה מרתיחה את מי האמבט HER LOVE BOILS BATHWATER

19:00

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

21:15

ישיבה 1 של ועדת החינוך

10/04/2014
בי"ס קרית עמל (הגדל)

 התקיימה הישיבה הראשונה  של ועדת החינוך החדשה של מועצת קרית טבעון 

בוועדה הוצגו תכנית האב ואזורי הרישום החדשים וכן נערך ביקור באירועי פתיחת חודש האישה במ. ההנצחה 

בישיבתה הראשונה של ועדת החינוך החדשה של מועצת קריית טבעון ערך מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם סקירה מקיפה על מערכת החינוך בקריה ועל התכניות לעתיד, כמו כן ערך אודם סקירה על תכנית האב לחינוך וסקירה על הפעלת שיטת אזורי הרישום החדשה. ועדת החינוך של מועצת קרית טבעון בראשותו של יו"ר הוועדה חבר המועצה עמית בלדרמן,  התכנסה  כאמור לראשונה למפגש היכרות ותיאום ציפיות. הוועדה מורכבת מתושבי הקריה, מתחומי עיסוק שונים אשר הינם בעלי רצון אמיתי לפעול למען החינוך ביישוב. עוד חברים בוועדה: חברת המועצה שרה גרינצווייג,   חנן זיסו, אביבה סלע, אורית פוגלמן, אלון דה פיצ'וטו, אליעזר מייזלס, בילי בר זיו, גיורא איילון, דפנה קרטס, עמיחי פק, צביקה אקרמן וקטי רייזמן. 

במקביל באותו היום ביקרה ועדת החינוך באירועי פתיחת חודש האישה במרכז ההנצחה ובהקרנת הסרט Girl Rising  - פרי שיתוף פעולה בין מרכז ההנצחה ליו"ר עמית בלדרמן, אשר פעל לקבלת הרשאה להקרנת הסרט מטעם נותנת החסות העיקרית שלו, חברת אינטל העולמית. 

באירוע הפתיחה אמר בלדרמן:" אני גאה לספר לכם שקרית טבעון הינה המקום הראשון בארץ בו נערכת הקרנה פומבית של הסרט.  הסרט עוסק בסיפורן של תשע נערות מרחבי העולם המתמודדות עם מחסומים המונעים מהן לרכוש השכלה. הרעיון לסרט נולד מתוך שאלה אחרת לגמרי ששאלו את עצמם חבורה של עיתונאים מרשת ABC  האמריקנית –"איך ניתן לשים קץ לעוני בעולם?"
לאחר  מחקר הם הגיעו לתשובה פשוטה - השכלה. מסתבר שהשכלת ילדות ונערות מניבה את התשואה הגבוהה היותר בניסיון לפרוץ את מעגל העוני."
במסגרת ישיבת ועדת החינוך הוסיף עמית  " אמנם אנו כאן בקרית טבעון נמצאים מרחק שנות אור מהסיפורים קורעי- הלב שראינו בסרט, ולמזלנו אנו חיים ביישוב  בו החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות של התושבים ושל המועצה . חשיבותו של החינוך ברווחתם העתידית של ילדי טבעון ובעיצוב אופייה העתידי של הקריה ברור לכול ומכאן חשיבותה הרבה של ועדת החינוך.
לשמחתי הרבה חברים בוועדה, מהמצוינים שבתושבי טבעון, בעלי ניסיון רב בתחומים שונים של החינוך, אנרגיה בלתי נגמרת ורצון עז לפעול לשיפור החינוך בקריה ואני בטוח שבעזרתם תגיע הוועדה להישגים משמעותיים בקדנציה הנוכחית.  אנו נאחל לכולנו בהצלחה".
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד