מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:19   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

ידיעות קצרות בחינוך

9/03/2014
חינוך בקרית טבעון (הגדל)
חינוך בקרית טבעון

קצרים בחינוך 

 

לומדים מקצוע בגן נוריות 

בגן נוריות לומדים על מגוון עשיר של מקצועות מפי בעלי המקצוע המגיעים לגן ומספרים קורותיהם. בין המבקרים היה הסופר מאיר שלו שסיפר על תהליך הכתיבה ועל העבודה הכרוכה בהוצאת ספר לאור. היה גם שלומי הכבאי – או כפי שהוא הגדיר זאת "לוחם- אש". שלומי הציג בפני הילדים את הציוד וסיפר על כיבוי שריפות, חילוץ בעלי חיים, חילוץ רכבים המעורבים בתאונות ועוד. בסיום הזכיר וחידד מספר כללים מצילי חיים הנוגעים להתנהגות נכונה בעת שריפה. 


 

 

 

 

בגן האורן יצרו פסל סביבתי 

במסגרת סיכום נושא הקיימות נערכה לפני מספר ימים פעילות משותפת להורים ולילדי גן האורן. הפעילות כללה: ציור על חולצות והפיכתם לתיק שימושי, עיצוב כוס אישית (לשימוש קבוע במקום כוסות חד פעמיות), בחצר הגן נערך שוק "קח תן" ולסיום נבנה פסל סביבתי בחצר הגן  בהדרכתה של הפסלת זהבה. 


גן יבנה חוגג ראש חודש 

בגן יבנה חוגגים את ראש חודש אדר ומתכוננים לחגיגות חג הפורים. השבוע זכו  עובדי המועצה המקומית לביקור משעש של פירטים ועכברי מיני מאוס, כולם ילדי גן יבנה. הילדים באו לבקר ולברך  את מנהלי מחלקת החינוך וכן את שאר העובדים, בחודש טוב. הם עצרו לתמונה משותפת אצל מנהלת מדור גנים, גילה דינר.  

 

שיר לבנאים בביס שקד
בבי"ס שקד נערך לאחרונה אירוע מקומי שמח - שיר תודה בערבית -  לבנאים שבונים את החלק החדש בבית הספר. היוזמה היא של המורים איתן ליברמן וח'אולה סועאד והביצוע של תלמידי כיתות ב' וג' . בסיום, תלמידי כיתה ד' כיבדו את הנוכחים בעוגיות שהכינו בכיתה. העובדים שמחו והתרגשו מהמחווה.
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד