מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:42   26/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

סער דרייב זכה בפרס שר החינוך

5/03/2014
סער דרייב זכה בפרס שר החינוך (הגדל)

סער דרייב מקרית טבעון זכה בפרס שר החינוך לנוער מתנדב על שם אלעד ריבן ז"ל   

הפרס יוענק לדרייב על ידי מנהלת המחוז רחל מתוקי, בטקס שיתקיים ביום שני 24 במרץ 2014

 

סער דרייב, תלמיד י"ב באורט גרינברג קרית טבעון נבחר לקבל את פרס שר החינוך לנוער מתנדב על שם אלעד ריבן ז"ל, כך צוין במכתב שנתקבל השבוע במחלקת החינוך במועצה המקומית קרית טבעון.
עוד נכתב במכתב החתום על ידי  מפקחת רשותית ויו"ר הוועדה במחוז, מלי מלכא ומנהלת חברה ונוער במחוז חיפה עינב יניב-שוורץ: "אחד מיעדי המשרד אותם מוביל שר החינוך הרב שי פירון הינו התנדבות כערך עליון. ההתנדבות פירושה לבחור לפעול מתוך הכרה בצורך קיים ומתוך גישה של אחריות חברתית, וזאת ללא צפייה לתגמול".
כזכור, דרייב אף זכה לאחרונה ב"קול קורא" אותו יזמה הרשות המקומית ובמסגרתו הוא מוביל תכנית חינוכית ייחודית בין כותלי בית הספר, שמטרתה הגברת הסובלנות בקרב בני נוער.
ועדת הפרס התרשמה מתרומתו המשמעותית של דרייב על שהגה, יזם והינו מרכז את הפרויקט וכאמור החליטה להעניק לו את הפרס המחוזי על שם אלעד ריבן ז"ל. הפרס יוענק לדרייב על ידי מנהלת המחוז רחל מתוקי בטקס שיתקיים ביום שני 24 במרץ 2014.
מנהלת תחום נוער במועצה לילך דרמון: "את המיזם אותו מוביל סער פגשתי לראשונה כשסער הגיע אלינו למחלקת החינוך וביקש לקדם את הנושא. התרשמנו מאוד מהרצינות, היוזמה, וכל תהליך העבודה של סער. סער ומספר עמיתים שהצטרפו אליו, יזמו פגישה עם מנחה באורנים, עם הנהלת ביה"ס, אתנו ועם גורמים נוספים לטובת קידום המיזם. זו הדרך בה אנו מאמינים ומקדמים במחלקה - שיתופי הפעולה בין גורמים שונים לטובת מטרה חינוכית. אנו מאחלים לסער ושותפיו לתכנית הצלחה רבה וישר כח".
מנהל השש שנתי אבי שוורץ ומנהלת התיכון צביה
הירשנהוייז: "סער, תלמיד כיתת יב' בבית ספרנו,  מעבר להיותו תלמיד מחויב מאוד מהבחינה הלימודית, הינו פעיל נמרץ בעשיה חברתית-קהילתית. אנו מברכים את סער על יוזמתו המקורית ועל יכולתו לרתום יחד למשימה חברים משכבת יב' למיזם. במיזם משלב סער גישה קהילתית יחד עם למידת עמיתים מתוך אמונה שכן ניתן לחולל שינוי אזרחי על ידי חינוך. אנו מאחלים לסער ושותפיו, המשך עשיה ציבורית/קהילתית בתכנית ומעבר לכך, בחייהם הבוגרים." 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד