מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:13   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

נערך ערב חשיפה חגיגי לקראת פתיחת ההרשמה

5/02/2014
נערך ערב חשיפה חגיגי לקראת פתיחת ההרשמה (הגדל)

נערך ערב חשיפה חגיגי לקראת פתיחת ההרשמה לבתיה"ס היסודיים בקריה 

 

ערב חגיגי, שמטרתו פתיחת ההרשמה לבתי הספר היסודיים בקריה נערך ביום ראשון במרכז ההנצחה בקרית טבעון. האירוע התקיים בהשתתפות מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם, צוות המחלקה לחינוך, מפקחת מתכללת מטעם משרד החינוך מחוז חיפה יעל סלומון, בקרית הניסוי מגף הניסויים במשרד החינוך ענבר אביטל, יועץ לענייני ייחודיות צבי לירז, מנהלות בתי הספר: אורלי דבי מנהלת בית ספר נרקיסים, סתווית לרנר מנהלת בית ספר רימונים, טלי דלויה מנהלת בית ספר קרית עמל, כמו גם הורים, אורחים ועוד. 

כידוע, זו השנה השנייה בה מחלקת החינוך במועצה מאפשרת בחירה מבוקרת ברישום תלמידים לכיתה א' בבתי הספר היסודיים ביישוב ובהתאם לייחודיות של כול אחד ואחד מהם.  

הערב המכובד נפתח בשיר "רוח אנושית", בהמשך הוצג סרטון קצר המציג את הייחודיות של כל אחד מבתי הספר, כאשר כול מנהלת בתורה, מיקדה בקצרה את עיקרי הייחודיות בבית ספרה. 

הייחודיות בכול בית ספר התגבשה בתהליכי למידה והתנסות מגוונים, כולל קבלת הדרכה והכוונה מקצועית של הצוות בשנתיים האחרונות. הדרכה אשר תימשך בשלוש השנים הבאות עד לגיבוש מלא של הייחודיות. פיתוח הייחודיות לכל בית ספר באה במטרה לאפשר להורים למצוא עבור ילדיהם את המסגרת החינוכית המתאימה לו ביותר, בהתאם לתכנית האב לחינוך, שהחלה בשנת 2011.  

בחלק השני של הערב, עלו  שאלות מהקהל עליהם השיב מנהל מחלקת החינוך, שהדגיש בשביעות רצון גלויה את עבודת הצוות המקצועית ואת חווית ההתחדשות שמתקיימת בבתי הספר בעקבות התהליכים. 

בסיום, מנהלת מדור גנים גילה דינר, שהנחתה את הערב, הודתה למרכז ההנצחה על האירוח המכובד ולאורחים על ההזדמנות לשתף בעשייה החינוכית המתקיימת בקרית טבעון. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד