מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
09:42   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

מקבלים את התורה: טקס חגיגי לכיתות ב' בבית שערים

20/10/2013
בתי ספר בקרית טבעון- טקס קבלת ספר תורה בבית שערים (הגדל)

מקבלים את התורה: טקס חגיגי נערך לכיתות ב' בבית שערים 

 

באתר בית-שערים, ביום שישי שעבר, נאספו עשרות תלמידי כיתה ב' בקרית טבעון, לטקס חגיגי ומכובד של קבלת ספר התורה.  

המנהג לחגוג במתחם בית שערים הפך ברבות השנים למסורת יישובית. הטקס המרשים הינו שיאו של תהליך הלמידה וכולל פעילות חווייתית מובנת אשר לה הילדים מצפים בקוצר רוח. ההתרגשות הייתה רבה בקרב התלמידים ולא פחות בקרב ההורים והצוותים החינוכיים בבתי הספר היסודיים. 

במסגרת החגיגה נהנו הילדים מיום לימודים חוויתי, שכלל פעילות בארבעה מוקדים: הצגה – ריב ההרים, סופר סת"ם, ביקור במערה והכנת כתרים, פאזל ותפזורת.  

הילדים היו שותפים מלאים בטקס כאשר את הפעילויות הנחו, זו השנה החמישית, מתנדבי תנועת בני עקיבא. יש לציין כי בשנים האחרונות הפקת הטקס היא של הרשות המקומית בשיתוף גורמי קהילה מגוונים. בסיום - קיבלו הילדים את ספר התורה במסגרת הכיתתית עם המחנכות וההורים.  

מנהלת מדור גני ילדים ומפיקת האירוע גילה דינר: "כולנו יצאנו בתחושת סיפוק מהעבודה המשותפת, שהובילה לבוקר קהילתי - משפחתי בשיתוף המועצה, אתר בית שערים ומתנדביו, בתיה"ס, תנועת "בני עקיבא", ילדים והורים, ועל כך הערכתנו ותודתנו" דינר הוסיפה והודתה גם למחלקת החינוך והצוות, למחלקת תפעול ומחסנים,  לפיקוח והביטחון, לבתיה"ס - מנהלים, מחנכות, ילדים והורים ותודה מיוחדת למנהלת בי"ס רימונים, סתוית לרנר, על ההנחיה, למנהל בי"ס יבנה, הרב רפאל טאוויל, על הברכה ועל השתתפות בהצגה ולמורה למוסיקה בבי"ס נרקיסים, אורי ביתן, על השירה והליווי המוסיקלי.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד