מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:56   26/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

נבחרו 4 זוכים בתחרות מיזמים בחינוך

3/09/2013
נבחרו 4 זוכים בתחרות מיזמים בחינוך (הגדל)

נבחרו 4 זוכים בתחרות מיזמים בחינוך 

במקום הראשון זכתה ד"ר שחר מרנין, במקום השני רחל כרמי ואת המקום השלישי חלקו שניים: נירית אלונה-בר וסער דרייב

 

12 מיזמים חינוכיים הגיעו לשלב הגמר בתחרות מיזמים בחינוך. הוועדה שהתכנסה בשבוע שעבר החליטה על ארבעת הפרויקטים הזוכים: במקום הראשון ד"ר שחר מרנין, מרצה, מדריכה, אוצרת ורכזת חינוך- שהציעה משחק קלפי רביעיות על קרית טבעון. מטרת המשחק היא היכרות והעמקה בתכני מורשת היישוב, נופים, אתרים ועוד. במקום השני רחל כרמי, אחות, עוסקת בפסיכותרפיה ובהנחיית קבוצות אשר הציעה את הפרויקט "לשים את הפוקוס". הפרויקט, שבמרכזו עבודה עם תלמידי החינוך המיוחד, מתמקד בתהליך הצילום תוך כדי כך פיתוח מיומנויות של קשב, ריכוז, ניהול החלטות, יכולת שיחה ועבודה קבוצתית. את המקום השלישי קיבלו שני מתמודדים, נירית אלונה בר, אומנית, יוצרת, מפסלת ומורהשהציעה פרויקט הנגשת האומנות למרחב הציבורי, לבני נוער ולציבור הרחב.והזוכה השני הוא סער דרייב, תלמיד תיכון שהציע את הפרויקט "לגביי" - הסובלנות היא עניין של כולנו, תכנית הדרכה בנושא סובלנות וגזענות.

כזכור, לפני מספר חודשים פורסם "קול קורא" במסגרתו מחלקת החינוך פתחה את הדלת לתושבי הקריה, לבוא ולקחת חלק פעיל בהובלת תכנית חינוכית בין כותלי בתי הספר. הנושאים שנבחרו היו: אמנות, מדעים, קיימות, המשחק ככלי חינוכי וספורט. לדברי לילך דרמון רכזת שותפויות בחינוך ויוזמת הרעיון, תושבים רבים העבירו למחלקת החינוך מגוון עשיר של רעיונות יצירתיים והבחירה הייתה קשה במיוחד. 

 

בוועדה שבחנה את הפרויקטים, 12 במספר, לקחו חלק: יאיר אודם - מנהל מחלקת החינוך בקרית טבעון, גילה דינר - מנהלת מדור ילדים במועצה, לילך דרמון - רכזת שותפויות בחינוך, יעל סלומון - מפקחת מתכללת במחוז חיפה. בנוסף, מנהלי בתי הספר בקריה: אבי שוורץ מנהל השש שנתי, צביה הירשנהוייז מנהלת התיכון, דורית סירבלה מנהלת חטיבת הביניים, טלי דלויה מנהלת בית ספר קרית עמל, אורלי דבי מנהלת בית ספר נרקיסים, סתווית לרנר מנהלת בי"ס רימונים, רפאל טוויל מנהל בי"ס יבנה, אלון ירושלמי מנהל בי"ס שקד, לימור גרימן מנהלת מחלקת הנוער ברשת המתנ"סים ושרון טל מנהל חברה ונוער. 

חברי הוועדה עברו על המיזמים, למדו אותם והגיעו "בשלים" לישיבה האחרונה, בה בחרו את הזוכים. כאמור נבחרו 4 זוכים.  

דרמון: "כל המיזמים היו מצוינים, אך ישנה החובה לבחור. יחד עם זאת, אני מאמינה שרוב המיזמים, אם לא כולם, יתקיימו בבתי הספר במועד זה או אחר".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד