מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:19   18/11/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

אין כניסה לישראלים - הפרדוקס האיראני

19:30

שלום כיתה א'

1/09/2013
ביס קרית עמל בטבעון (הגדל)

שלום כיתה א' 

תכנית אב לחינוך וייחודיות בתי הספר יצאה לדרך ובשנת הלימודים תשע"ד כל בתי הספר היסודיים בקריה פועלים על פי הייחודיות שנבחרה. בי"ס רימונים: למידה חווייתית; בי"ס נרקיסים: חשיפה ללימודי תרבות, אמנות וחינוך הומניסטי; בי"ס קרית עמל: חינוך לקיימות ולימודי סביבה; בי"ס יבנה: ערכי הציונות סביב המוסיקה; בי"ס שקד: לימוד על פי הגישה האנתרופוסופית.
זו גם השנה הראשונה שתלמידי כיתה א' לומדים לפי אזורי בחירה מבוקרים כאשר הורי התלמידים בחרו את ביה"ס על פי קריטריונים כמו: התאמת הייחודיות של ביה"ס לנטיית ליבו של התלמיד, קרבה גאוגרפית, צרכים מיוחדים ועוד.  

בי"ס נרקיסים התלמידים נכנסו לפתח ביה"ס  בבוקר היום הראשון ללימודים,  דרך שער בלונים מרשים וכובדו ע"י חברי מועצת התלמידים בשוקולד מתוק. את טקס פתיחת השנה הכינו בוגרי ביה"ס והשתתפו בו הורים ותלמידים.  עוד נמסר כי, תלמידי כיתה א' זכו לפעילויות גיבוש מוקדמות ע"י צוות המחנכות, בשאיפה לכניסה רגועה וחלקה ביום הלימודים הראשון, כפי שאכן היה.
בבית ספר רימונים נערך ביום ראשון אחר הצהריים הטקס המסורתי של קבלת ילדי א' ע"י תלמידי כיתה ב' בניצוחה של מנהלת בי"ס החדשה סתווית לרנר.  המטרה בחגיגה המוקדמת הייתה לאפשר להורים להשתתף בנחת באירוע ובכך לתת את מלוא תשומת הלב לילדים. האווירה הייתה מיוחדת וההתרגשות הייתה רבה. ביום שלישי, היום הראשון ללימודים נערך טקס חגיגי ושמח לכלל התלמידים.

בי"ס קרית עמל,
שהתחדש השנה במנהלת חדשה טלי דלויה, ערך טקס מרשים בחצר ביה"ס בהשתתפות הורים וילדים, גם כאן כולם היו נרגשים.
בבי"ס הממלכתי - דתי  יבנה קידם מנהל ביה"ס הרב רפאל טוויל את התלמידים בנגינת סקסופון ושנת הלימודים תשע"ד נפתחה בחגיגיות, בטקס מרשים של הנפת הדגל ותרועת שופר.
טקס מרשים נערך גם בבית הספר האנתרופוסופי שקד
, בנוכחות כול ילדי והורי ביה"ס, במהלכו עברו ילדי כיתה א' בשער פרחים ולצלילי מקהלת מורי בית הספר.
 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד