מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:51   20/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

התקיימה הדרכה למלווי הסעות

25/08/2013
בתמונה: רכב הסעות (הגדל)

נערכים לשנה"ל תשע"ד: התקיימה הדרכה למלווי הסעות  

 

חודדו ההנחיות לדרכי התמודדות במצבי חירום ורועננו הנהלים. קב"ט המועצה: "השאיפה שלנו היא לצמצם ככול שניתן מצבי חוסר אונים"  

 

לקראת פתיחת שנה"ל תשע"ד, נערכה השבוע במחלקת החינוך של המועצה המקומית קרית טבעון, הדרכה לצוות מלווי הסעות בתי הספר וגני הילדים. האירוע היה בהשתתפות קב"ט המועצה, צוות מוביל במחלקת החינוך, נציג החברה למשק וכלכלה וכמובן מלווי ההסעות. 

במסגרת ההדרכה פורטו תפקידי המלווה, חודדו ההוראות ודרכי התמודדות במצבי חירום, כמו כן רועננו הנהלים. בנוסף, ניתנו הנחיות כיצד הולם לנהוג מול הורים, מול ילדים צעירים בכלל ומול ילדים בעלי צרכים מיוחדים בפרט. 

במהלך המפגש הוצגו לקחים שהופקו מאירועי השנה שחלפה, עלו שאלות והובהרו הוראות. אחת המלוות ציינה במהלך הפגישה כי שמחה לקחת חלק בישיבת ההערכות, כיוון שההדרכה מסייעת לצוות להתנהל נכון ובכך מגדירה בצורה מדויקת כיצד יש לפעול. עוד הוסיפה, כי המפגש מדגיש את העובדה שיש למי לפנות. 

קב"ט המועצה: "ישיבת הערכות וריענון הנהלים לצוות מלווי ההסעות בכל מוסדות החינוך בתוך היישוב ומחוצה לו, היא מהותית. השאיפה שלנו היא לצמצם ככול שניתן מצבי חוסר אונים ובהתאם לכך עודכן הצוות כיצד יש לנהוג במגוון מצבי חירום. ההנחיה היא שבכל אירוע חריג יש לדווח לפיקוח או לניידת האבטחה."
עוד הובהר, כי מחלקת הפיקוח במועצה עורכת לאורך כל השנה, מבצעים ובדיקות פתע להסעות ביה"ס. במסגרת הביקורת, נבדק תוקף הרישיונות של הנהג ושל רכב ההסעה, שנת ייצור הרכב וכול נושא הקשור לביטחון ולבטיחות ההסעה.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד