מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:46   20/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

נסגרה ההרשמה למיזמים חינוכיים

19/08/2013
לוגו שותפויות בחינוך (הגדל)

נסגרה ההרשמה להצעת מיזמים חינוכיים בטבעון 

לילך דרמון רכזת שותפויות בחינוך: "משמח לראות את חדוות היצירה של תושבים מקרית טבעון, שרוקמים רעיון לעשייה חינוכית. זה מרגש ומעורר השראה ואני שמחה להיות חלק מזה"

 

בחודשים האחרונים, ממש כאן בקרית טבעון, החלו לקרום עור וגידים  מיזמים חינוכיים-קהילתיים של תושבי היישוב, כולם לטובת מערכת החינוך המקומית. הפעילות הברוכה הינה תוצאה של פרסום "קול קורא" במסגרתו מחלקת החינוך פתחה את הדלת לתושבי הקריה, לבוא ולקחת חלק פעיל בהובלת תכנית חינוכית בין כותלי בתי הספר. הנושאים שנבחרו היו: אמנות, מדעים, קיימות, המשחק ככלי חינוכי וספורט. לדברי לילך דרמון רכזת שותפויות בחינוך ויוזמת הרעיון, תושבים רבים העבירו למחלקת החינוך מגוון עשיר של רעיונות יצירתיים, בין לבין נערכו  מספר  התלבטות טלפוניות והתכתבויות עד להצעת הנוסח הסופי והמותאם ביותר. 

 

כזכור, תנאי הסף להגשת המיזם היו: על המיזם להתאים לשני מוסדות חינוך (לפחות) ולהיות משולב בתכנית הלימודים בתשע"ד, על המציעים להיות תושבי היישוב ומפעילי המיזם וכן, על המיזם לשאת בחובו חדשנות חינוכית ומקוריות. בקשות אחרונות הגיעו אתמול (חמישי), שהוא היום האחרון להגשת ההצעות. יש לציין כי הזוכים יקבלו מלגה של עד 4000 ש"ח להפעלת המיזם, יזכו לליווי, תמיכה, יקבלו "אות היזם החינוכי היישובי" ועוד. 

דרמון: "משמח לראות את חדוות היצירה בקרב תושבי קרית טבעון, כמוני וכמוך, שרוקמים רעיון לעשייה חינוכית. כל המיזמים שהוגשו הם נגיעות עדינות במעשה החינוכי וזה כל היופי שבדבר. תושבים שבאים לקחת חלק, לא מתוך יומרה אלא מתוך ידיעה שיש אצלם דבר שצריך לעבור הלאה. זה מרגש, ומעורר השראה ואני שמחה להיות חלק מזה." 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד