מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
11:43   16/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

מתחדשים בניהול

11/08/2013
מנהלות חדשות בבתי הספר בקרית טבעון (הגדל)

מתחדשים בניהול בביה"ס קרית עמל וברימונים
 

מנהלת בית ספר רימונים היא סתווית לרנר ומנהלת בית ספר קרית עמל היא טלי דלויה 

שתי מנהלות חדשות ינהלו בשנת הלימודים הבאה (תשע"ד) את בית ספר קרית עמל ובית ספר רימונים. השתיים, שנבחרו לפני מספר ימים לאחר מכרז הן: טלי דלויה אשר תנהל את בי"ס קרית עמל וסתווית לרנר תנהל את בי"ס רימונים. 

טלי דלויה שימשה בשש השנים האחרונות מורה ומדריכה בתחום המתמטיקה בבית הספר קרית עמל ותחליף את המנהלת הוותיקה והמוערכת ברכה פבריקנט שפרשה לגמלאות. דלויה היא בעלת תואר ראשון (B.A) בחינוך ותואר שני (M.A) במדעי הרוח כמו כן, בעלת ניסיון של 15 שנים במערכת החינוך.  

סתווית לרנר שימשה בשבע השנים האחרונות כסגנית המנהל יוסי שטרית שסיים את תפקידו ועבר לתחום הפיקוח. לרנר, היא בעלת תואר ראשון (B.A) בחינוך ותואר שני (M.A) במנהל חינוכי, כמו כן, ניסיון של 25 שנים במערכת החינוך בכלל ו20-  שנים בבית ספר רימונים.   

 

מנהל מחלקת החינוך יאיר אודם: "הבחירה לתפקיד לא הייתה קלה, היו הרבה מאד מועמדות מוכשרות ואיכותיות ולאחר מחשבה נבחרו המתאימות והראויות ביותר. אני בטוח שהשתיים, סתווית ברימונים  וטלי בקרית עמל,  תמשכנה את מגמת ההצלחה ותפעלנה להוביל את בית הספר  להישגים רבים הן במישור הערכי- החברתי והן במצוינות. מאחל להן הצלחה ושנת לימודים טובה פורייה". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד