מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:24   21/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

הבלתי נראים THE INVISIBLES

18:00

הבלתי נראים THE INVISIBLES

20:00

"ידיד לחינוך" מסכמים שנה

14/07/2013
"ידיד לחינוך" מסכמים שנה (הגדל)

מתנדבי "ידיד לחינוך" – מסכמים שנה

רכזת שותפויות בחינוך לילך דרמון : "אנו רוצים להודות לכם, מקרב הלב על שותפות אמת ומצפים לשנים רבות של עשייה ובנייה עמכם. מי ייתן וירבו אנשים כמוכם בקרבנו. אתם גאווה גדולה לנו כקהילה וכמועצה."

 

מפגש סיכום שנה חגיגי ומרגש למתנדבי עמותת "ידיד לחינוך" – גמלאים מתנדבים במערכת החינוך, נערך בשבוע שעבר  במלון "חוף התמרים" בעכו.
באירוע המכובד לקחו חלק מתנדבי העמותה מקרית טבעון וחבריהם מחיפה אשר יחד  זכו  לקבלת פנים  מיוחדת,  כיבוד, מופע מוסיקלי איכותי שכלל שירי  פולקלור  מאירלנד, שירים ישראליים בעיבודים מיוחדים וקטעים שנכתבו בהשראת נופים בגליל.
המופע  זכה להתרגשות עזה בקהל, המתנדבים ישבו מרותקים, האזינו בהנאה מרובה לצוות המוכשר ולאחר מכן אף ציינו לשבח את האירוע המושקע.
נציגת המועצה המקומית קרית טבעון רכזת שותפויות בחינוך לילך דרמון ברכה את הנוכחים והודתה לכלל המתנדבים על השירות החשוב שהם עושים למען הקהילה בכלל ולטובת התלמידים בפרט. היא הדגישה את חשיבות השקעת השעות הפרטניות והזמן לטובת קידום הלימודים של הצעירים בטבעון "תודה גדולה על שותפות אמת", אמרה. "אנו רוצים להודות לכם, מקרב הלב על שותפות זו ומצפים לשנים רבות של עשייה ובנייה עמכם. מי ייתן וירבו אנשים כמוכם בקרבנו. אתם גאווה גדולה לנו כקהילה וכמועצה."
עוד ברכה, רכזת העמותה בטבעון נועה רפאלי, אשר ציינה את הערכתה הרבה לעשייתם של המתנדבים  ואת הנתינה: "תודה היא מילה קטנה על נתינה גדולה. כשמהלב נותנים בלי שום תנאים שני הצדדים מרגישים מיוחדים.  ולסיום אמרה: "אני שמחה ומודה על הידוק הקשר עם המועצה וזאת אני זוקפת לזכותה של לילך דרמון שהצטרפה השנה למחלקת החינוך כמי שאחראית ומובילה את השותפים לחינוך בישוב, וליאיר אודם  מנהל מחלקת החינוך שמגלה עניין  רב ויחס חיובי לעשייתם של המתנדבים בבתי הספר. "
בהמשך הוענק לכל אחד מהמתנדבים , שי מטעם העמותה ותעודות הוקרה הן של העמותה והן של המועצה.  
באווירה נעימה ומשפחתית ולאחר ארוחת צהרים דשנה סיכם אחד המתנדבים: " איזה יום נפלא. תודה גדולה לכל השותפים בקיום המפגש המרגש." 
תושבים המעוניינים להצטרף ולהתנדב לטובת הקהילה בעמותת "ידיד לחינוך" , כל מתנדב יתקבל בברכה ובתודה.  


פרטים :  נועה רפאלי רכזת "ידיד לחינוך" בקרית טבעון  טלפון: 0544796220

לילך דרמון רכזת שותפויות במחלקת החינוך קרית טבעון – 054-6734328 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד