מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
14:39   22/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

חוגגים את סיום את שנה"ל תשע"ג

1/07/2013
חוגגים את סיום את שנה"ל תשע"ג (הגדל)

חוגגים את סיום את שנה"ל תשע"ג 

בתי הספר היסודיים: רימונים, נרקיסים ויבנה ערכו מסיבות סיום שנה מכובדות וחגיגיות לתלמידי ביה"ס ובוגריו

 

כמיטב המסורת, נערכו בבתי הספר בקריה מסיבות סיום לשנת הלימודים תשע"ג וכן מסיבות לבוגרים. להלן מקבץ מהשבועיים האחרונים: 

בבי"ס נרקיסים: בוגרי מחזור נ"ג , שבחרו בשם נגשים חלומות,  סיימו בשעה טובה את לימודי בית הספר היסודי, השם נבחר על ידי תלמידי השכבה וכך גם נושא מסיבת הסיום. 

הבוגרים עברו תהליך מרגש שכלל חזרות ולימוד משחק, באמצעות החזרות הם אף למדו על סבלנות ופרגון. את פירות העבודה הקשה שהשקיעו, קצרו התלמידים במסיבת הסיום החגיגית. 

המסיבה נפתחה בטקס מרשים בו בירכו את הבוגרים מחנכות הכיתות, ההורים ואף תלמידי כיתות א' שהיו חניכי הבוגרים בשנה האחרונה. הטקס נערך בלווי קטעי נגינה אשר בוצעו על ידי בוגרי השכבה.
בתום הטקס הרשמי, החל המופע המרכזי שכלל ריקודים ומערכונים אשר חוברו על ידי הורי השכבה, מחנכות הכיתות והתלמידים. המופע היה מלווה במוסיקה, תאורה ואפקטים שונים שיצרו אווירה מקצועית, מרשימה וחגיגית. את מסיבת "אפטר – פארטי" חגגו הבוגרים במתנ"ס רמת טבעון עם שלל ריקודים ושירים.  

בי"ס רימונים: ביום שלישי נערכה מסיבת הסיום המסורתית לתלמידי כיתה ו'. תלמידי השכבה העלו מופע  מהנה,  פרי יצירתם הם, אשר כלל קטעים משעשעים ושירה. האירוע גרם להתרגשות וגאווה גדולה בקרב המורים, הורים ובני המשפחה.
לדברי מנהל ביה"ס יוסי שטרית הכתיבה של הטקסט הינה חלק מהתפיסה החינוכית של בית הספר, המאפשרת בכך לתלמידים לבטא את יכולותיהם השונות. המסיבה חתמה תהליך מקיף, שעבר על תלמידי המחזור המסיים וכלל התנדבות בקהילה, מסע וטקס התבגרות.
 

שטרית: "בשם הצוות החינוכי, אני רוצה לאחל לתלמידי השכבה הצלחה רבה בהמשך דרכם ולהודות לכל ההורים על שיתוף הפעולה הנפלא, אשר הדגיש בעוצמה את המעורבות הנפלאה, שהובילה לפעילויות הערכיות המדהימות". 

בי"ס יבנה: במסגרת מסיבת הסיום שנערכה ביום חמישי שעבר נערך טקס ברכות צנוע שכלל הצגה בהשתתפות התלמידים ומעגל מתופפים שמח. את האירוע כיבד רב היישוב הרב עמרם בית אל.  

מהנהלת ביה"ס נמסר כי בי"ס יבנה מסיים שנה ברוכה של עשייה חינוכית ולימודית תוך מתן מענה הולם לצרכים שונים וייחודיים של תלמידי ביה"ס. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד