מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:39   20/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

שירי שלישיות מכל הזמנים

ערב זמר – שלושה בשירה אחת21:30

מליאת המועצה אישרה תב"רים פה אחד

9/06/2013
בטיחות בדרכים

מליאת המועצה אישרה תב"רים פה אחד 

 

בישיבת מליאת המועצה קרית טבעון ,  שנערכה  ביום ראשון אישרה המליאה מספר תב"רים (תקציב בלתי רגיל) לשדרוג  חזות היישוב ועוד. 

חשובה לנו הבטיחות בדרכים 

אושרה הגדלת התקציב המיועד לבטיחות בדרכים. התקציב מיועד לפעילויות כמו זה"ב בגן, הצגות והרצאות בנושא בטיחות בדרכים, לימוד תמרורים וחוקי תנועה, הפעלות שונות, כרזות למסע הסברה, הדרכה וסדנאות.  מתקיימות פעילויות אינטנסיביות בכל מוסדות החינוך כולל בתי אבות, כפר התקווה ורמת הדסה . 

המועצה מבצעת בעזרתם הצמודה והמשמעותית של מתנדבים רבים ומוערכים כל שניתן על מנת להביא למודעות הילדים והנוער את הסכנות האורבות בכביש. 

כאמור, הפעילות הינה רבה וכוללת כ-15  גני ילדים, 4 בתי ספר, חטיבת ביניים וחטיבה עליונה 

הגדלת התקציב לפארק השומרים 

לטובת הקמתו המחודשת של פארק השומרים גויסו  400 אל"ש כאשר היישום אמור היה להיות של  קק"ל. אולם בשל עליות גבוהות מהמתוכנן הוחלט שהביצוע יהיה באחריות המועצה ובכך לחסוך כספים ולנתב אותם לטובת רכישת מתקנים איכותיים יותר. בנוסף עשתה המועצה מאמץ רב לגיוס תקציב נוסף בשאיפה להגיע לתוצאה ראויה יותר. 

מהנדס המועצה: "אנחנו מתנצלים בפני התושבים על האיטיות התהליך. לנו חשוב היה לעצור את התהליך ולהגדיל את התקציב, כדי שיהיה פארק הולם ומכובד. גייסנו עוד כספים והגדלנו את התב"ר ל-600 אל"ש כך שלקראת ראש השנה יעמוד לרשות התושבים פארק מרשים. אנחנו מאמינים שהפארק ישתלב מצוין עם יופיו של היער ויספק מענה ראוי לתושבי הרחובות הסמוכים ולכלל תושבי היישוב".  

"טיפול שורש" בדבורה הנביאה 

המועצה המקומית אישרה תב"ר בגובה של 450 אל"ש לטיפול מהותי ברחוב דבורה הנביאה אשר זקוק זה מכבר למדרכות וחניות. כידוע, לשם ביצוע פרויקט שכזה, חוקי העזר קובעים שיש לבצע העבודות בחיוב הבעלים של השטחים הגובלים. המועצה פעלה רבות בהסברת הנושא ואכן העניין צלח,  פתיחות רבה בקרב התושבים הביאה להסכמה רחבה  ומרביתם אישרו שייקחו חלק בעלות הפרויקט (בצד אחד מדרכה ובצד שני חניות). 

המועצה מצידה, תעשה כל מאמץ לגייס כספים לטובת הפרויקט וכן לטפל באחזקה ושיפוץ הכביש.  

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד