מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:50   20/5/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכות במרכז ההנצחה

00:00

תערוכות חדשות

מרקמים // חנה שפרלינג עץ ה(מ)שאלות // צבי דובינסקי 10:00

תערוכה: טקסט/ורה Text/ure

11:00

הצלחה להצגת תכנית אב לחינוך בפני מנהלת מחוז חיפה

16/05/2013

הצלחה להצגת תכנית אב לחינוך בפני מנהלת מחוז חיפה  

 

רחל מתוקי מנהלת מחוז חיפה במשרד החינוך : "טבעון הינה מודל לעבודה בשיתופי פעולה רשות – פיקוח. בטבעון מתקיימים תהליכים חינוכיים פדגוגיים משמעותיים והדבר ניכר באיכות מערכת החינוך, בהישגים הלימודיים והחברתיים של תלמידיו"  

 

מנהלת מחוז חיפה בתחום החינוך, נחשפה בשבוע שעבר לתכנית אב לחינוך הפועלת בקרית טבעון. הצוות הניהולי הבכיר, נענה להזמנת יאיר אודם מנהל מחלקת החינוך במועצה המקומית ויעל סלומון, מפקחת מתכללת במחוז. הצוות הגיע בהרכב מלא ומכובד כדי להכיר מקרוב את תכנית אב לחינוך ביישוב, הכרת המודלים של פתיחה מבוקרת של אזורי הרישום וללמוד על  הקשר המוצלח בין מוסדות החינוך לתנועות הנוער ביישוב. 

המפגש כלל  ישיבה מקדימה, מצגת מרשימה, סיור בשני בתי ספר יסודיים וביקור ובמרכז ההנצחה. 

יאיר אודם: "אנו מברכים ומודים לכם שבאתם להתבונן מקרוב בפרויקט הדגל שלנו. הביקור חשוב במיוחד, כיוון שלכם יש את יכולת ההבחנה וההתבוננות הרחבה על הפרויקט וזו יכולה להניב תרומה אדירה לנו".  

מנהלת המחוז, רחל מתוקי, הודתה לראש הרשות ולמנהל מחלקת החינוך על הביקור המקצועי והמשמעותי בקרית טבעון, וציינה: "טבעון הינה מודל לעבודה בשיתופי פעולה רשות – פיקוח. בטבעון מתקיימים תהליכים חינוכיים פדגוגיים משמעותיים והדבר ניכר באיכות מערכת החינוך, בהישגים הלימודיים והחברתיים של תלמידיו.  

טבעון בחרה להשתתף בפיילוט הארצי לבחירה מבוקרת של אזורי רישום וההובלה מתקיימת בהצלחה רבה".  

עוד אמרה מתוקי כי ברשות בקיאים בכל המתרחש בתנועת נוער, מתקיים קשר איכותי, כמו כן ישנו קשר משמעותי בין מוסדות החינוך לתנועות הנוער "מחנך בוקר וערב" הראוי לשבח ואשר מהווה מודל לחיקוי במחוז.  

בסיום ביקשה מתוקי כי מערכת החינוך בטבעון תשמש מודל מוביל ומדגים למנהלי החינוך במחוז וכן לערוך בקרוב סיור למנהלי האגפים של הרשויות. 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד