מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
17:01   22/7/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

Summer day 2018

00:00

קיץ במרכזים הקהילתיים

00:00

בחודש יולי - כל רביעי משפחתי

00:00

תערוכות חדשות!

גלריה לאמנות ישראלית- מזיגה 2# // טלי בלומנאו באכסדרה: בלוז צבעוני // שימי שיידר 19:00

כנס חשיפה מעבר לניהול עצמי בבתי הספר בקריה

20/02/2013
כנס חשיפה - מעבר לניהול עצמי בבתי הספר בקרית טבעון (הגדל)

כנס חשיפה מעבר לניהול עצמי בבתי הספר בקריה 


מפקחת משרד החינוך יעל סלומון, שיבחה את המועצה ואת בתי הספר על התנהלות מעולה ועל ההשקעה הגבוהה של הרשות בתקצוב סל תלמיד  

 

 

כנס חשיפה של מעבר  לניהול עצמי בבתי הספר בקריה נערך בשבוע שעבר בבית  ספר נרקיסים בהשתתפות גזבר המועצה זאב זימל, מנהל מחלקת הנה"ח נוטוביץ אלון,  מנהלת מדור גני ילדים גילה דינר, מנהלים ומזכירות בתי הספר ביישוב וצוות פיקוח ממשרד החינוך. 

בתי הספר בקריה נכנסו השנה לשלב השני, במסגרת המעבר של בתי הספר ביישוב לניהול עצמי רשמי  בפיקוח ובליווי משרד החינוך. מפגש זה נועד להדגיש ולקדם את החשיבה והביצוע של הניהול העצמי לטובת הצרכים הפדגוגיים – חינוכיים של בתיה"ס.
המעבר לניהול עצמי משמעו שינוי התפיסה: בתי"ס הופכים להיות מוקד עצמאי לקבלת החלטות וליישומן, מקצים משאבים בהתאם לצרכים ולוקחים אחריות על התוצרים החינוכיים בביה"ס. דפוס זה שונה מהדפוס המסורתי ומחייב שינויים בעמדות, בהגדרת תפקידם ובסמכותם של גורמים שונים ובמגוון תחומים: בעשייה החינוכית, במבנה הארגוני  ובשיתוף הקהילה.  נוצר הכרח לשיתוף מוגבר של גורמים שונים בקהילה תוך  הבנת מהות הסמכות והאחריות של גורמים שונים במשרד החינוך, ברשות המקומית ובבתי הספר
. בכנס קיבלו המנהלים והמזכירות מידע וכלים במגוון נושאים כמו: כיצד להכין תקציב בית-ספרי, תפעול הניהול העצמי כולל נושא השכרת מתקני ביה"ס לגורמים חיצוניים וקיום  פעילויות נוספות בתחום ביה"ס,
הוראות עבודה לניהול הכספים והחשבונות של בית הספר ועוד. 

מפקחת משרד החינוך יעל סלומון, שיבחה את המועצה ואת בתי הספר על התנהלות מעולה, על ההשקעה הגבוהה של הרשות בתקצוב סל תלמיד ואיחלה לכולם הצלחה בהמשך התהליך. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד