מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
04:55   19/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

שעת סיפור - הענק הכי גנדרן בעולם

17:00

סרט: העיתון The Post

18:00

סרט: העיתון The Post

20:30

התכנס צוות מטה הפיילוט בנושא פתיחת אזורי הרישום וייחודיות

9/09/2012
התכנס צוות מטה הפיילוט בנושא פתיחת אזורי הרישום וייחודיות (הגדל)

התכנס צוות מטה הפיילוט בנושא פתיחת אזורי הרישום וייחודיות 

מנהלת גף ניסויים ויזמות: "לצוות המועצה ישנה בקיאות עמוקה בחומר והתהליך מתבצע תוך חיבור ושילוב מנצח בין ראש מועצה לבין כל קבוצות המנהלת".  

ביום שלישי התכנסו במועצת קרית טבעון צוות מטה הפיילוט העוסק בנושא פתיחת אזורי הרישום וייחודיות בתי הספר בקריה. במפגש השתתפו ראש המועצה דוד אריאלי, מנהל מחלקת חינוך יאיר אודם,  מנהלת מדור גנים גילה דינר, מנהלת גף ניסויים ויזמות במשרד החינוך גנית ויינשטיין, סגניתה,  מפקחת משרד החינוך ד"ר יעל סולמון, בקרית מטעם הגף ענבר אביטל, מרב גורן, נתנאל כץ  והיועץ הבכיר ד"ר שחף גל שהוא גם תושב הקריה.
מטרת ההתכנסות הייתה הכנה לקראת המפגש הקובע בוועדה הארצית בנושא פתיחת אזורי רישום וייחודיות.
אודם הציג בדיון את שלושת השלבים שבוצעו עד כה והסביר שהתהליך בשלוש השנים האחרונות הוא עקבי, החלטי ומכוון תפיסה חינוכית, תרבותית, ערכית והישגית.
גנית ויינשטיין: "נושא הייחודיות ופתיחה מבוקרת של אזורי הרישום ייתן מענה נפלא לצורך של מעורבות הורים. זו הזדמנות לפתח שיח אמתי בין הורים וביה"ס" אמרה. בנוסף ציינה כי לצוות המועצה ישנה בקיאות עמוקה בחומר ולדבריה בתהליך המתבצע ישנו חיבור ושילוב מנצח בין ראש מועצה קשוב לבין כל קבוצות המנהלת, דבר אשר מנבא הצלחה מלאה.  

אריאלי: "אני משבח את משרד החינוך על ההקשבה לציבור בקריה, לצרכיו הייחודיים ולרצון שלנו לקדם את החינוך ביישוב ע"י פתיחה מבוקרת  של אזורי הרישום. יסוד חיוני אשר יהיה משולב בחיבור התלמיד או התלמידה לייחודיות אשר לבית הספר יש להציע". 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד