מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:29   26/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

צימוקים מט"ו בשבט

במערכת החינוך ובתנועות הנוער בישוב, ציינו את ט"ו בשבט בדרכים שונות, כל אחד ברדכו שלו.
15/02/2012
צימוקים מט"ו בשבט (הגדל)

* בית ספר רימונים: נציגי כיתות ג'-ו', פעילים במועצה הירוקה, הובילו השנה את פעילויות בית הספר לקראת ט"ו בשבט. את התלמידים קידמה תערוכה ירוקה בלובי הכניסה ובהפסקה הגדולה התקיימו מגוון פעילויות ירוקות. תלמידי כיתות ב'-2 הקימו בחצר בית הספר ערוגות בהן שתלו שתילי ירקות ופרחים.

 

* החווה לחינוך חקלאי אקולוגי: לקראת חג האילנות, פעלו תלמידי החווה במספר תחומים הקשורים לחג בהיבט החקלאי והבריאותי. הכינו תרופות סבתא מצמחי מרפא, שתו משקה בריא מחליטה של צמחי מרפא, נטעו עץ פרי, שתלו צמחי תבלין בערוגות ושימחו את הקשישים במרכז יום לקשיש בטבעון, בהכנת עציץ אישי ובשתילה משותפת של צמחי נוי.

 

* בבית ספר "קרית עמל" פתחו את השבוע בטקס "לסביבה באהבה", עם סיפורים על חשיבות השמירה על ערכי הטבע, והקשר בין סביבה וט"ו בשבט ונטיעת עצים. בהמשך השבוע הכינו בבית הספר ארוחת בוקר של בריאות ואכלו לתיאבון עם תה צמחים. בהמשך שתלו צמחים חסכני מים, התנסו באומנות ירוקה ושמעו הרצאות בנושאים סביבתיים.

 

* בבית הספר נרקיסים, ערכו השבוע את"יום האינטליגנציות", במסגרתו התארחו הזמרת עמית קוגן והגיטריסט גיא רפאלי, הלומדים במגמת המוסיקה ב"אורט טבעון". האחים שלעמית וגיא, רועי ואייל- תלמידי ביה"ס, הובילו סדנא בנושא "איך מעבדים שיר?". תלמידי כיתות ג' ד' שהשתתפו בסדנא, חיברו ליווי לשיר "הגננים היום עצובים" של לאה גולדברג ויהודית רביץ, והצטרפו לנגינה.

 

* הנוער העובד והלומד, יצאו לטיול ט"ו בשבט בוואדיות ובשדות סביב הישוב. באלון הגדול הנמצא באחת הוואדיות, הוכיחה הקבוצה את יכולותיה במשחקים ותחרויות. ליד פסל זייד פגשו את טלי, נכדתו של אלכסנדר זייד, שסיפרה על ההיסטוריה של הישוב ועל הנוף שמסביב. בפארק הקטר ערכו את טקס הסיום המרגש עם חלוקת הצ'ופרים הייחודיים.

 

* הצופים, החליטו השנה לחגוג קצת אחרת, ולאחר שלמדו למה אוכלים פירות יבשים בט"ו בשבט, יצאו כולם לחתוך פירות טריים והכינו סלט פירות טרי וטעים שהספיק לכל השבט.  

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד