מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:59   19/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

המיצב ; יהושע, דרקון יענה ציוני / רפי מינץ

11:00

שעת סיפור- אבי שדה מתיאטרון מנגינות ואגדות

מציג: הזמיר של מלך סין17:00

סרט: העדות | THE TESTAMENT

18:00

חברות ששינו את העולם

טעם החיים19:30

סרט: העדות | THE TESTAMENT

20:00

קרית טבעון היפה שבקריות

במעמד שר הפנים אלי ישי ושלמה בוחבוט יו"ר מרכז השלטון המקומי זכתה אתמול טבעון, בפעם ה 14 ברציפות, בתואר "קריה יפה בישראל יפה".
28/11/2011
קרית טבעון היפה שבקריות (הגדל)

בטקס שנערך אתמול ברמת גן, בהנחיית אבשלום קור קיבלה קרית טבעון שוב חמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה בישראל יפה, הנערכת בחסות  משרד הפנים. התחרות הינה אחת מהבולטות ביותר שבתחרויות המועצה לישראל יפה, והיא נערכת מדי שנה החל משנת 1993 בהשתתפות ערים, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות וישובים במועצות אזוריות, המתמודדות על קבלת כוכבי היופי של המועצה, כל אחת לפי סיווגהּ.
 
מספר הרשויות המקומיות המשתתפות בתחרות הולך וגדל מדי שנה, דבר המעיד על הצלחה רבה בהגשמת יעדיה של התחרות – הטמעת ההכרה בחשיבות  טיפוח הסביבה העירונית לאיכות החיים של התושבים. את המסר אותו מעבירה התחרות לראשי הישובים ניתן לבטא בסיסמה, "הבית לא נגמר במפתן הדלת", או במילים אחרות - כל תושב בכל ישוב זכאי להרגיש כי המרחב הציבורי בו הוא חי הוא חלק מביתו, ולראות אותו מטופל בצורה הולמת.
 
התחרות מעודדת פיתוח של הסביבה העירונית על פי העקרונות המודרניים, המכתיבים יצירת שיווי משקל נאות בין הבנייה האורבנית לטיפוח הריאות הירוקות. זאת, תוך כדי הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים וחזותיים והנעת תהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי התושבים, נושא עליו מקפידה מאוד המועצה בקרית טבעון.

 
רשויות רבות הפכו את ההשתתפות בתחרות למסורת, דבר שתוצאותיו ניכרות בחזותן של אותן הרשויות. התושבים הגרים ב"קריות היפות", למיניהן, נהנים מהשקעה באיכות החיים המתבטאת בניקיון העיר, בשמירה על ערכי הטבע והנוף ובטיפוח הרחובות, הגנים ושאר הפינות במרחב הציבורי בישוב.  

 

אלי שרירא - מנהל אחזקה והמחסנים וענת גלעדי - אחראית פניות הציבור בקרית טבעון קיבלו את התעודה בשם הקריה.  

 

ענת  גלעדי ואלי שרירא עם נציגת המועצה לישראל יפה

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד