מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:26   24/2/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

11:30

אנסמבל מיתר בתוכנית "בארוק עכשיו"

18:30

סרט: הלומים Beneath the Silence

19:00

סרט- השיעור האחרון / בימוי: דני ווסרמן

20:30

סרט: פלא Wonder

21:00

ועדת הקהילה דנה במרוץ סיני, תחבורה ציבורית ובחינוך בקריה

20/11/2011
ועדת הקהילה דנה במרוץ סיני, תחבורה ציבורית ובחינוך בקריה (הגדל)

ייעודה של ועדת הקהילה לחבר בין כל הגופים בקריה, ליצור מרחב פעילות משותף ביניהם, ליצור פעילות מגוונת לכלל האוכלוסייה בטבעון, לאגם משאבים ולהצמיח יוזמות משותפות. 

 

שרון טל ברנע, ראש מחלקת הספורט במתנ"ס הציגה ועדכנה את חברי הועדה לגבי מרוץ סיני ה-55 שיערך בשבת ה-26.11.11. בשינוי מהשנה שעברה ובגלל פניות תושבים – הוחזר השנה המרוץ ליום שבת. המטרה העיקרית של המרוץ היא – ליצור אירוע המוני תחת הכותרת "ספורט לאלפים ולא לאלופים". חברי הועדה ונציגי הגופים השונים התבקשו לעזור ביצירת אוירה, שתגרום לילדים ולהורים להגיע לאירוע. בתיה"ס והגנים כבר נערכים להשתתפות המונית. בית ספר התיכון – אורט גרינברג מעודד, אף הוא, השתתפות התלמידים במרוץ ומגמת תקשורת של בית ספר תתעד את  האירוע. חשוב להדגיש כי ילדי טבעון אינם משלמים עבור ההשתתפות במרוץ ויקבלו תעודות במסגרת בית הספר.  

 

דרור גרינבלום, מנהל המתנ"ס הציג את נושא התחבורה ציבורית בקריה כאשר ב 13.12 ייערך פיילוט בשיתוף המתנ"ס ושבט אלון של הצופים, שעיקרו עידוד הנסיעה באוטובוס בדרך לפעילות בצופים בימי ג'. חברת האוטובוסים אומני תתגבר, באותו היום, את מערך האוטובוסים מצפון ומדרום, לפני מועד הפעולות ובסיומן. לקראת האירוע יתקיימו פעולות הסברה לילדים ולהורים. 

 

יאיר אודם מנכ"ל המועצה ומנהל אגף החינוך במועצה הציג את נושאי החינוך: פתיחה מבוקרת של אזורי רישום ותהליך הרצף החינוכי. כיום נמצאת טבעון בפיילוט ארצי, לקראת יצירת בתי"ס ייחודיים תוך 3-4 שנים. כמו כן הוחל תהליך רצף חינוכי בבתיה"ס שמטרתו להקל על הילדים וההורים במעברים מהגן לביה"ס, מהיסודי לחט"ב ומהחטיבה לתיכון. לשם כך הוקמה מנהלת שתחבר את כולם למוסדרת ולגופים המגוונים בקריה – חלק מחברי ועדת קהילה חברים במנהלת.
הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד