מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:10   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

הוקם צוות לשיפור הנגישות בקריה

חבר המועצה אבי בן-יוסף העומד בראש הצוות: " כמוגבל ניידות, אני חי את הקושי מדי יום ומטרתי היא לשנות את המצב"
9/11/2011
הוקם צוות לשיפור הנגישות בקריה (הגדל)

בשבוע שעבר התכנס לראשונה צוות חדש שהקימה מועצת טבעון – הצוות לשיפור הנגישות בקריה. בראש הצוות עומד חבר המועצה אבי בן-יוסף וחבריה הם: דוד גולן, שושנה גרינבאום, מהנדס המועצה – מריוס ראפ, וראש מדור הבינוי – דב טפרברג.. 

 

ראש המועצה – דוד אריאלי, פתח את הישיבה ואמר: "פעלתי רבות בנושא בשלוש השנים האחרונות, אך אני סבור כי נכון יותר יהיה לפעול בו מתוך ראייה כוללת ואסטרטגית וזה בעצם תפקידו של הצוות".  ראש המועצה אף הבטיח להקצות לנושא בשנת 2012, תקציב בסך 150,000 שקלים.  

 

חברי הצוות עודכנו בפעולות ההנגשה השונות שביצעה המועצה בשנים האחרונות והחליטו לשכור את שרותיו של יועץ נגישות שירכז וינתח את תוצאותיהם של סקרי נגישות בארבעה תחומים: תחנות אוטובוס, מעברי חציה וחניות נכים, מבני ציבור ומבני חינוך. עוד הוחלט, כי ראש מדור הבינוי, יכין רשימה של עבודות שביצוען יכול להקל על מוגבלי תנועה ושניתן לבצען במהירות ובעלות נמוכה.

 

יו"ר הצוות – אבי בן יוסף: "המוטו שלי בפרויקט זה ובכלל הוא 'ואהבת לרעך כמוך'. מן האמרה הזאת נגזרת למעשה כל פעילותי הציבורית ככלל ובמיוחד בנושא רגיש זה. כיום, כאדם מוגבל בניידותו, אני חי את הקושי כמעט בכל מהלך בחיי ושמתי לעצמי כמטרת על,  לשנות את המצב.המוגבל אינו שונה בזכויותיו מאיש, אבל לא אחת הוא נאלץ להיאבק עליהן מהרבה סיבות שאין זה המקום לפרטן. אני מאמין שבעבודה משותפת כתף אל כתף,  של גורמים מובילים, שיש בה ראייה נכונה של הנושא, קריית טבעון תהפוך למקום של כולם, ואני יכול לציין בסיפוק רב שראש המועצה - דוד אריאלי רואה את הדברים עין בעין איתי ועם חבריי לצוות".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד