מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
06:46   24/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

מרכז ההנצחה שמח לקחת חלק בפסטיבל שייח' הבריק

מגוון מופעים, סדנאות, הקרנת סרטי דוקו, הרצאות ועוד! 10:00

קונצרט ערב מוקרן על מסך גדול

חגיגת מוסיקה בחג המולד ברומא19:00

סרט: אהבתה מרתיחה את מי האמבט HER LOVE BOILS BATHWATER

19:00

סרט: סטלין מת! The Death of Stalin

21:15

חדשות מהלשכה

6/10/2011
חדשות מהלשכה (הגדל)

דוד אריאלי קורא לממשלה להכנס לתחום הבניה הציבורית, באמצעות הפעלת הרשויות המקומיות  

 

ראש המועצה – דוד אריאלי, השתתף ביום שלישי בישיבה מיוחדת של המועצה הארצית לתכנון ובנייה, בה הוא חבר, שעסקה בנושא "שוק הדיור בישראל"  ודנה בדרכים להוזלת מחירי הדירות. 

בדיון השתתפו גם מנכ"לי משרדי ראש-הממשלה והפנים, סגן הממונה על התקציבים, ראשי עיריות ירושלים ותל-אביב ועוד. בדיון נאמר כי הממשלה רוצה לייצר 50,000 יחידות דיור תוך שנה, על-ידי הסרת חסמים בירוקרטים שונים המאטים את התהליך. דוד אריאלי, סבור כי אחת הבעיות הגורמות ליוקר הדיור, היא הימנעותה של הממשלה נמנעת מכניסה לתחום הבנייה הציבורית ושיווק הקרקעות לקבלנים ולמרבים במחיר: "ניתן להתמודד עם נושא הבנייה הציבורית, גם על-ידי הפעלת הרשויות המקומיות, הפועלות שלא למטרת רווח והמתמחות בכל התחומים הנדרשים: פיתוח, שיווק ובינוי".

 

הערכה והוקרה לבתי-הכנסת 

 

במהלך ימי ראש-השנה, ביקר ראש המועצה, בשלושת בתי-הכנסת המצויים בשכונת הגפן. דוד אריאלי, לחץ את ידי המתפללים ובירך אותם על שמירת גחלת המסורת היהודית עתיקת היומין. "נהניתי לראות את מספר המתפללים הגדול, המורכב מדתיים, מסורתיים וחילונים, ואת האווירה החגיגית והנפלאה השוררת ביניהם" אומר ראש המועצה. במהלך יום-הכיפורים מתכוון דוד אריאלי, לבקר בבתי-כנסת נוספים ברחבי הקריה.

 

רגע של נחת בלשכה 

העבודה השגרתית בלשכת ראש המועצה, היא בדרך כלל רווית מתח ורצינות דוד אריאלי ועובדות הלשכה, עוסקים מבוקר עד ערב בנושאים שברומה של הקריה, בפניות תושבים, בפתרון בעיות ובקבלת החלטות – לא קלות לעיתים. לכן, היה זה ממש רגע חיוני של נחת, עת שהגיעו בשבוע שעבר אל הלשכה, שתי בנות חינניות: יובל (בחולצה הירוקה) וקורל (בלבנה), והביאו עימן איגרת-ברכה ענקית ומאוירת בשם כתה ה'1 בביה"ס "רימונים" והמחנכת יפעת פבריקנט-רגב. 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד