מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
02:13   18/3/2018
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

תערוכה : שבוי שפוי חופשי / אלי אלקרס

00:00

ביקור מוצלח של מנכ"לית משרד התרבות

התרשמה עמוקות משפע פעילויות התרבות והספורט המתקיימות בקריה, ביחס לגודל הישוב והבטיחה לסייע במספר נשאים.
8/09/2011
ביקור מוצלח של מנכ"לית משרד התרבות (הגדל)

בשבוע שעבר הגיעה לביקור בקריה, אורלי פרומן – מנכ"לית משרד התרבות והספורט. הביקור נערך ביוזמת ראש המועצה – דוד אריאלי, שנפגש עימה וליווה אותה לאורך הביקור.ראש המועצה סקר בפני הגב' פרומן, את מערך התרבות בקריה, תוך שהוא מציין את פעילות מרכז ההנצחה, והמתנ"ס.

 

דוד אריאלי, הודה למנכ"לית על תמיכת משרדה בהבאת מופע "הסמוראים" שהתקיים במסגרת פסטיבל ישראל, אל הקריה, אך מחה על כך שהמשרד הודיע כי מוסד "תרבות לישראל" הפעל בחסותו, לא יממן עוד פעילויות בקרית טבעון, משום דירוגה הסוציו אקונומי הגבוה.  ראש המועצה אמר כי בקריה יודעים לנצל כראוי את הסיוע של "תרבות לישראל", באופן בו נהנים ממנו רבים מאוד מתושבי הקריה והסביבה וביקש שהמשרד יחזור בו מההודעה על ביטול הסיוע.  כמו כן, ביקש אריאלי את עזרת המשרד בשיפוץ קולנוע זהר, המתוכנן להתחיל בקרוב.

 

בהמשך נסבה השיחה בענייני ספורט.  ראש המועצה אמר כי בנוסף לשאיפתנו למצוינות, בתחומים כמו: הכדור-מים והכדורסל, הוא שואף להנחיל בקריה גם ספורט לאלפים, באופן בו יוכל כל תושב, בוגר וצעיר, למצוא את מקומו בתוך המגוון האדיר של הענפים המוצעים לו, כמו: אופניים, חץ וקשת, סייף, התעמלות מכשירים, רוגבי, ג'ודו, כדור-נןצה, גלגלי ענק, פטאנק, ריצה והליכה, ועוד רבים.

 

בסיום הביקור, נלקחה המנכ"לית לסיור בחדר כושר בטבע ובבריכת חנה-סנש, שם התבקשה לסייע בהסבת תקציב בן כ- 5 מיליוני שקלים, שהספורטוטו מייעד להקמת אולם נוסף, למטרת בניית בריכה חדשה, הנחוצה כרגע ליישוב יותר מאולם נוסף. המנכ"לית הביעה התרשמותה הרבה משפע פעילויות התרבות והספורט המתקיימות בקריה והבטיחה להתגייס ולסייע בכל הנושאים שביקש ראש המועצה.

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד