מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
01:30   30/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
29/10/2020
שיח על מיניות עם ילדים בהנחיית אלפי גלברד
שני 2.11.2020 בשעה 20:30 בזום
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

קרית טבעון ציינה בגאווה את יום ההבנ"ה

21/05/2020
קרית טבעון ציינה בגאווה את יום ההבנ"ה (הגדל)

קרית טבעון ציינה בגאווה את יום ההבנ"ה

 

קרית טבעון ציינה ביום ראשון 17.05 את יום ההבנ"ה, היום הבינלאומי נגד להט"בופוביה אשר תכליתו להעלות את המודעות לתופעות האלימות, האפליה והדיכוי של קהילות הלהט"ב ברחבי העולם ולעודד הבנה ושיח עם קובעי מדיניות כמו גם הפחתת העויינות כלפי הקהילה הגאה.
התאריך  17.05  נקבע  היות וביום 17.05.1990  הסיר  ארגון הבריאות העולמי את "ההומוסקסואליות" מרשימת ההפרעות הנפשיות.
את האירועים לציון יום ההבנ"ה בקרית טבעון הובילה חברת ההנהלה ויו"ר ועדת חינוך במועצה שרה גרינצווייג בשיתוף עם מחלקת החינוך ויחידת הנוער, רשת המתנ"סים, ליבנה רגב – רכז תכנית "שווים" של איגי ונציגי הקהילה הגאה בקרית טבעון.
דגל הגאווה הונף בבניין המועצה, בחטיבה ובתיכון אורט גרינברג, לוגו המועצה בפייסבוק  ולוגו אגף הנוער שינו צבעים לציון היום, נתלו שלטי חוצות בנושא, במרכז ההנצחה מוצגת בימים אלה תערוכת ספרים בנושא, נצבעו ברחבי הקריה שלושה ספסלי רחוב בצבעי דגל  הגאווה ושלט הכניסה לקרית טבעון הואר גם הוא בצבעי דגל הגאווה בשעות הערב.
כמו כן, נערכו 2 מפגשי זום, האחד עם בני נוער - "יום ההבנ"ה בגובה העיניים" עם ליבנה רגב ושתיים מהחניכות בקבוצה שכלל שיח פורה עם המשתתפים. מפגש זום שני דן בנושא: "נראות להטב"ית במרחב ככלי לשינוי חברתי" עם איש החינוך איציק שלם קמינסקי. בנוסף, בחטיבת הביניים  תלמידים יצרו יצירות המוקדשות לציון היום ונפתחה אפליקציה של קיר פתוח, שבו הם יכלו לבטא את מחשבותיהם באופן אנונימי על היום עצמו ועל הקהילה הגאה. כמו כן, במגמת ניו מדיה בבית ספר התיכון הועברו במהלך השבוע שיעורים על ייצוג הקהילה הגאה בתקשורת.

 

ראש המועצה עידו גרינבלום: "קרית טבעון חרתה על דגלה את התפישה לפיה כל בני האדם נבראו בצלם - כל בני האדם שווים וחופשיים. בהתאם לתפישה זו אנו שמחים לציין את ה17.5 ולחזק את המאבק כנגד פגיעה באנשים על רקע העדפותיהם המיניות ותודה לכל השותפות והשותפים.

 

שרה גרינצווייג: "היה מעניין ומרגש וזו גם ההזדמנות להודות לראש המועצה עידו גרינבלום על תמיכתו ולכל שותפי לתכנון ולביצוע. במשך היום קבלתי תמונות רבות מתושבים שהתרגשו לראות את הדגל, את השלטים המצוירים שהוקדשו לנושא או שהצטלמו עם הספסלים הצבעוניים.  זה כל מה שרצינו  - לסייע ביצירת אווירה ציבורית שמאפשרת לקהילה הגאה ובמיוחד לנוער הגאה לחיות את חייהם בגאווה וללא חשש."

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד