מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
12:10   28/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

התמודדות עם אתגרי הקורונה – המועצה ממשיכה בשגרה ואתם נשארים בבית

26/03/2020
שלט- רשת המתנ"סים (הגדל)

התמודדות עם אתגרי הקורונה – המועצה ממשיכה בשגרה ואתם נשארים בבית

נעבור את זה יחד - כל אחד בביתו!  

המועצה  בקרית טבעון ממשיכה לפעול  בכל הדרכים האפשריות על מנת לספק לכם את מלוא השירותים הנדרשים, בהתאם ובכפוף להנחיות משרדי הממשלה, בכל הנוגע למשבר הקורונה. כמועצה, אנחנו זמינים לפניות ציבור, בטלפון ובאתר.

ראש המועצה עידו גרינבלום: "בפתח הדברים אני רוצה להגיד שאני גאה מאוד ברוח היישוב, בסולידריות, באכפתיות וברוח ההתנדבות בימים קשים ומאתגרים אלו עם נגיף הקורונה. אני גאה בתושבים והתושבות ויכול לספר  כי אני מעודכן בכל אשר נעשה גם ביישובים אחרים – רמת הציות לחוק והשמירה על  נהלי משרד הבריאות ביישוב היא גבוהה מאוד בפרספקטיבה רחבה. תמשיכו לשמור ולקיים את התקנות והנהלים – לביטחון ולבריאות כולנו .
נעבור את זה יחד - כל אחד בביתו ומקווה שבקרוב מאד נחזור לשגרה".

להלן עיקרי העשייה והפעילות שלנו בימים אלה

אזרחים ותיקים
בסיוע ובשיתוף משרד הרווחה ועמותת שלהב"ת - קרית טבעון, עו"סיות המחלקה לשירותים חברתיים מובילות מיזם הזנה לטובת התושבים הוותיקים אשר אין ביכולתם לצאת ולהצטייד במזון. 100 מתנדבות ומתנדבים פעילים מסייעים לנו במיזם ומספקים כ- 320 ! מנות, שלוש פעמים בשבוע! לבתי האזרחים הוותיקים.
בנוסף, כבכל שנה לקראת חג הפסח  עמותת "מעומק הלב" ועמותת "חבל הנביאים" יסייעו בחבילות מזון לנזקקים.

הקו החם - המחלקה לשירותים חברתיים  מעמידה לטובת האזרחים קו חם אשר מופעל על ידי עובדים סוציאליים  ומתנדבי המחלקה בין השעות 8:30-18:00
בטלפון מספר: 052-6245577.
לאחר השעה 18:00 הקו יופעל דרך המוקד העירוני  106.

קו מיוחד לאזרחים ותיקים ובני משפחה מטפלים בטלפון  052-5825544 - עו"ס המדור לאזרחים ותיקים תסייע במתן מענה לצרכים שיעלו כגון: מזון, רכישת תרופות, פעילות פנאי וכדומה.

לזכאי חוק הסיעוד מציעה עמותת שלהב"ת שירותים נרחבים בתחום אספקת מזון, ערכת תעסוקה עד הבית, ביקור מטפלת מיצוי זכויות בבית, קהילה תומכת, לחצן מצוקה ועוד (בתמורה ליחידות סיעוד). נא לפנות בטלפונים:
04-9535750, 04-9833255.

צרכים מיוחדים- המועצה פועלת ושואפת לתת מענה וסיוע משמעותי למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. מתקיים קשר רציף וקבוע עם המשפחות, לרבות שיחות תמיכה ועידוד, אותם מבצעת במסירות עו"ס גילה ברונשניק. ניתן לפנות לגילה בדואר אלקטרוני:  avital@kiryat-tivon.muni.il 
או בטלפון: 04-9539266, או בנייד 052-3305795

פעילות למען עסקים מקומיים
המועצה מקדמת שלל הטבות לעסקים המקומיים שיכללו –פריסת תשלומים, סיוע והקלות בארנונה ועוד. אמנם חלק גדול מהסיוע תלוי באישורי משרדי ממשלה, אך מבחינת הרשות מתוכנן לנקוט בנוסף גם בצעדים מקומיים, שלא טעונים אישור, כגון ויתור על אגרות שונות (כמו אגרת שילוט) והנחות.

בנוסף, המועצה מאגדת את כל העסקים הפועלים בקרית טבעון ומבצעים שליחויות לתושבים.  אם אתה בעל עסק בקרית טבעון ומבצע שליחויות, פנה אלינו בדואר אלקטרוני: סיון דרור, מ"מ מנהלת לשכת ראש המועצה  lishca2@kiryat-tivon.muni.il
ומהתושבים אנו מבקשים לחזק את העסקים ביישוב ולקנות כאן, בקרית טבעון.

יוזמות קהילתיות

רשת המתנ"סים – יזמה את פרויקט "חכמת רחוב" הכולל שפע של פעילויות אשר יסיחו את הדעת ויעבירו את הזמן בנעימים. ניתן למצוא באתר האינטרנט ובפייסבוק של רשת המתנ"סים -  תחרות צילומים ביחד ולבד",  קבוצת ווטסאפ עם פעילויות להורים וילדים, ערבות הדדית – עבודת יצירה אישית שתהפוך ליצירה משותפת כלל יישובית ועוד.

ספרייה ציבורית ומרכז ההנצחה – המועצה רכשה למנויי הספרייה, מאפליקציית 'עברית', 200 קודים לקריאת ספרים דיגיטליים. המנויים קיבלו (ללא תשלום) את הזכות להוריד ספר באמצעות האפליקציה.
בנוסף, ניתן להמשיך ולהירשם לספרייה הדיגיטלית הישראלית -  מוזמנים לשלוח  מייל פניה למנהלת הספרייה יעל כרמי
yaelikarmi@gmail.com .

תפעול היישוב- תברואה, ניקיון ופיקוח
שירותי התברואה והניקיון ברשות, כולל טיפול במפגעים, ימשיכו לפעול כרגיל תוך הקפדה על הכללים וההנחיות של משרד הבריאות.

אשפה וניקיון- המועצה ממשיכה לאסוף ולנקות בכל הקריה, כולל טיפול במפגעים. אנו עושים זאת כרגיל תוך הקפדה יתרה על הכללים וההנחיות של משרד הבריאות.
שימו לב - יש  להימנע  מחסימה של מוטמנים/ פחי אשפה / עגלות אשפה.

גזם -  יש להניח את הגזם רק ביום הקבוע לרחובכם ורק במקום שהמשאית יכולה לאסוף אותו עצמאית. המועצה עובדת במתכונת חירום ולכן יש בעיה באיסוף גזם על ידי טרקטור. תושבי רחובות צרים וסמטאות  (הרשימה באתר המועצה) – אנא הניחו את הגזם במקומות נגישים עבור המשאית על מנת למנוע הפרעות ואי נעימות לשכנים, אנא התחשבותכם בימים אלו.

אבטחה -  אנו נערכים יום ביומו עבור התושבים, בהתאם להנחיות שאנו מקבלים מרשויות החוק ומנסים לתת מענה על בסיס מקומי לכל תרחיש. ניידת אבטחה פועלת משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות למענכם.

גני משחקים, פארקים ומגרשי ספורט-  כל הגנים, המגרשים והפארקים בקריה נסגרו ואין כניסה אליהם על פי התקנות לשעת חרום (הוראת השעה התש"ף  - 2020).

פיקוח - מתחילת השבוע אין אכיפת חניה בכחול לבן . יחד עם זאת, אנחנו ממשיכים לשמור על הסדר הציבורי ולבצע אכיפה בנושאי חניה על מדרכות, חניות נכים, כלבים משוטטים, וכד'.

שוטטות כלבים בימי קורונה  -  גם בימים אלה, חל איסור מוחלט לשחרר כלבים בשטח הציבורי ללא רצועה המוחזקת בידי אדם המסוגל לשלוט בכלב בכל רגע.

והכי חשוב

לשמור על הכללים וההנחיות משרד הבריאות בהם: שטיפת ידיים עם מים וסבון,  הימנעות מלחיצות ידיים, יציאה רק במקרה חרום או לצורך הצטיידות בלבד! אין לקיים אירועים חברתיים, אין לצאת לפארקים, אין לנסוע יותר משני אנשים ברכב ואם אתם יוצאים, כהכרחי, יש לשמור מרחק בטוח של שני מטרים.  אם נפעל יחד על פי הכללים ובכוחות משותפים, נצא מהאתגר הזה מחוזקים.

 

טלפונים חשובים וקבלת קהל -
בכל המחלקות במועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני. בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית.

אנחנו נמשיך לעדכן באופן קבוע ושוטף, בהתאם להנחיות המשתנות.

טלפון המוקד – 04-9539239

וואטסאפ מועצה:   052-9597801

התנדבות:  עו"ס ליאור ברסלר בדואר אלקטרוני:  os5tiv@kiryat-tivon.muni.il

או בטלפון 050-8859945.

קו מיוחד לאזרחים ותיקים ובני משפחה מטפלים - טלפון  052-5825544

קו חם לכלל התושבים - מאויש על ידי פסיכולוגים חינוכיים - טלפון 04-9537181
שעות הפעילות 8:30-22:00

קו חם  לכלל התושבים - מאויש על ידי עובדים סוציאליים
טלפון  052-6245577  (אפשר גם בווטסאפ( שעות הפעילות 8:30-18:00

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד