מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
16:46   7/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית

מחזקים את העסקים, מחזקים את שיתופי הפעולה

28/01/2020
מחזקים את העסקים, מחזקים את שיתופי הפעולה (הגדל)

מחזקים את העסקים, מחזקים את שיתופי הפעולה

ראש המועצה עידו גרינבלום ערך מפגש ושיח פתוח עם בעלי העסקים בכיכר בן גוריון

כחלק מתכנית מערכתית לקידום  העסקים בקרית טבעון ערך השבוע ראש המועצה עידו גרינבלום מפגש ושיח פתוח עם בעלי העסקים בכיכר בן גוריון. המשתתפים  הגיעו לשמוע  מפי ראש המועצה על המדיניות לקידום העסקים המקומיים במרכז היישוב ועל השאיפה לעודד צמיחה עסקית וכלכלה מקומית. בדיון השתתפו גם מהנדסת המועצה אסנת ברש ואחראית פניות ציבור ענת גלעדי.

כזכור, מליאת המועצה החליטה לאחרונה על מדיניות תעדוף עסקים מקומיים בהזמנות רכש של המועצה. מדובר בפיילוט לשנת 2020, ועיקרו העדפה של עסקים מקומיים, באופן שבו כאשר עסק מקומי יגיש הצעת מחיר במקביל לעסק מחוץ ליישוב, הרי שהמועצה תתעדף את העסקים המקומיים בשיעור של 5%, בכפוף לכך שהעסק עמד בכל שאר הדרישות.

במסגרת המפגש הקשיב ראש המועצה לצרכים ולקשיים של בעלים העסקים במרכז, הוסברה מדיניות התעדוף, הוצגו פרויקטים עתידיים לטווח הארוך כמו גם  פרויקטים שניתן לקדם בטווח הקצר או במיידי. בנוסף הוצע למשתתפים לשתף פעולה ביניהם, לייזום ולהפיק אירועים מקומיים ועוד פעולות שיזכו לשיתוף פעולה ותמיכת המועצה בפרסום ויחסי ציבור.

עידו גרינבלום, ראש המועצה: "נושא העסקים הקטנים הוא מנוע צמיחה חשוב מאד ליישוב. מטרת הפגישה הייתה לשמוע את בעלי העסקים והחנויות, לספר על תכנית הפעולה ולייצר ערוץ תקשורת ישיר בן המועצה לעסקים המקומיים. אנצל את ההזדמנות לקרוא לתושבי היישוב לבוא ולרכוש בחנויות המקסימות שלנו כאן, בקריה."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד