מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:27   29/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

הקרנת הסדרה "למי קראת זקן"- פרק 3

אירועי האזרח הוותיק – נובמבר דצמבר 202018:00

דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

תקציב עם בשורה: המליאה אישרה את תקציב 2020

15/12/2019
תקציב עם בשורה: המליאה אישרה את תקציב 2020 (הגדל)

תקציב עם בשורה: המליאה אישרה את תקציב 2020


 

הושם דגש רב על השקעות בתחומי הפרט – חינוך ושירותים חברתיים, חיזוק תפיסת "יישוב חי" בו ריבוי אירועי תרבות ופנאי וכן יצירת תקציב המאפשר להוציא לדרך פרויקטים מתוכננים

 

מליאת המועצה המקומית קרית טבעון אישרה השבוע את התקציב לשנת 2020 בסך של 112 מיליון ₪. בתקציב שהוגש לאישור המליאה, הושם דגש רב על השקעות בתחומי הפרט – חינוך ושירותים חברתיים, חיזוק תפיסת "יישוב חי" בו ריבוי אירועי תרבות ופנאי וכן יצירת תקציב המאפשר להוציא לדרך פרויקטים מתוכננים -  תכנון והקמת בית ספר חדש בשכונת "בצל אורנים"; הקמת "האב" (מתחם עבודה משותף); הקמת מגרשי מיני פיץ' חדשים; פרויקט תאורה רחב ביישוב; גינון בטיילת; תכנון אזור תעסוקתי ועוד.
התקציב נבנה השנה בתהליך סדור שכלל סמינר תכניות עבודה ויצירת לוח שנה יישובי המשותף לכל הגורמים הציבוריים בקריה. מטרת העל של הסמינר ושל התקציב היא בניית תכנית סדורה השמה את התושב במרכז בכל היבט, ועוסקת בראש ובראשונה בשיפור השירות לתושב ושדרוג המענים עבורו.
ראש המועצה עידו גרינבלום: "אישרנו תקציב מצוין, ובתוכו התמקדנו בחיזוק השירות לתושב ויצירת בשורה  משמעותית בנושא החינוך והשירותים החברתיים. בנוסף, התקציב יאפשר לנו להוציא לדרך פרויקטים חשובים מאד לעתיד היישוב.
ארגונים טובים מכירים היטב את החוזקות שלהם ויודעים לאפיין את האתגרים העיקריים שלפניהם.  מול עיננו נמצאים פרויקטים קריטיים לשיפור חיי התושב כמו: תאורת רחובות ושדרוג מרכזי המחזור ועוד. תודתי לגזברית המועצה ולצוות שלה על השקעה עצומה, לממלאת מקומי סיגלית עין קדם על שעות של עבודה והבנת עומק בנושא ולכל הנהלת המועצה על שותפות אמיתית ואחריות ציבורית.
מ"מ ראש המועצה סיגלית עין קדם: "אני גאה בתקציב 2020, פרי עבודה מוקפדת ומתוכננת היטב.
תקציב הרשות מספק לנו לא מעט אתגרים שהגדול בהם הוא קצב גידול הכנסות איטי יותר מאשר קצב הגידול בהוצאות – ללא ספק זהו האתגר המשמעותי העומד לפתח הנהלות המועצה בשנים הבאות, איך מגדילים את עוגת ההכנסות ואיך משנים את התמהיל שבין משקי בית ואזורי תעסוקה - אני שמחה לבשר שהזרעים לכך נזרעו כבר בשנה החולפת.
עם כל האתגרים הצלחנו להביא תקציב שטומן בחובו בשורה למערכת החינוך ולשירותים החברתיים שהשקעת הרשות בהם גדלה משמעותית גם בשנת 2020 .
הצלחנו להגדיל את ההשקעה בתרבות ובעיקר גיבשנו מקורות מימון גם להשקעות ארוכות טווח במוסדות הציבור ביישוב, החינוך, מערכת התאורה ובכלל בכל הקשור לתשתיות היישוב.
חשוב להבין, שכל השקעה כזו אורכת זמן לתכנון, יציאה למכרזים וביצוע - הסבלנות ללא ספק תשתלם.
גזברית המועצה סיון לוי: "תקציב 2020 מהווה אתגר משמעותי למועצה המקומית קרית טבעון. במקום שבו הרצון והצורך להשקיע בחינוך ובשירותים לתושב, כמו גם להמשיך ולהשקיע בפרויקטים ובתשתיות ביישוב, מגיעים לצד שמירה על איזון תקציבי רציף – נדרשת התייעלות וניהול אחראי וקפדני של התקציב.
ההכרה בהתנהלותה הכספית התקינה ואיתנותה הכספית של המועצה, הן הראייה להישגיה התפקודיים של המועצה בכלל ושל המנהל הכספי על עובדיו המסורים בפרט, ועל כך תודתי נתונה להם".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד