מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
13:11   31/10/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
29/10/2020
שיח על מיניות עם ילדים בהנחיית אלפי גלברד
שני 2.11.2020 בשעה 20:30 בזום
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

עשרות רשויות מכל רחבי הארץ חתמו על האמנה להקמת נמל התעופה בנבטים

1/12/2019
עשרות רשויות מכל רחבי הארץ חתמו על האמנה להקמת נמל התעופה בנבטים (הגדל)

עשרות רשויות מכל רחבי הארץ חתמו על האמנה להקמת נמל התעופה בנבטים

 

הנמל עתיד להביא לכ-28,000 משרות לתושבי הנגב. ראשי הרשויות נוספים מצטרפים לדרישה מהמדינה לקדם את התכנית להקמת נמל התעופה בנבטים שבנגב ולא ברמת דוד שבעמק יזרעאל

ראשי רשויות מאזור הצפון והדרום, נפגשו ביום שני בעיריית באר שבע בכדי לתכנן את המשך הפעילות להקמת נמל תעופה בנבטים. ראשי הרשויות חתמו על האמנה להקמת הנמל הבינלאומי המשלים, בנבטים במקום ברמת דוד.
בעוד קיים קונצנזוס רחב בקרב רובן המכריע של הרשויות בנגב לגבי הרצון להקים את שדה התעופה בנבטים, קיימת התנגדות גורפת בקרב הרשויות בצפון לגבי חלופת רמת דוד.
לאחרונה, הצטרפו רשויות רבות במרכז הארץ לקריאה להקים את שדה התעופה בנגב משהתברר שהקמתו בדרום תיקח פחות משנתיים, זאת לנוכח העובדה שהשדה בנבטים בנוי, מוכן ומאושר בתוכנית המתאר הארצית כשדה תעופה בינלאומי אזרחי. לזאת מצטרפת העובדה שבצפון ייקח יותר מעשור להקימו, אם בכלל יתאפשר הדבר לנוכח ההתנגדויות הרבות. בנוסף, פערי העלות בין האתרים, כאשר בצפון העלות גבוהה משמעותית, מצביעים על נבטים כאתר המועדף.
ראש מועצת קרית טבעון עידו גרינבלום: "אני  מברך על קידום האמנה המשותפת לעשרות  רשויות בישראל הפועלות לטובת הקמת  שדה תעופה בנבטים. מדינת ישראל חייבת  עוד שדה תעופה והמקום הכי מתאים הוא בנבטים".
ראש עירית באר שבע רוביק דנילוביץ': "אם מדינת ישראל באמת מתכוונת להקמתו של נמל תעופה בינלאומי משלים לנתב"ג, זה יכול להיות רק בנבטים, לא בשום מקום אחר. למעט הסוגייה הביטחונית, סוגיה חשובה, אך פתירה, כל היתרונות הם של נבטים. נפגשתי עם מפקד חיל האוויר לשעבר עמיר אשל, ביקשתי ממנו, אל תטילו וטו, ללא שתגדירו מה המחיר. אל תגידו "לא יוקם בנגב", כי זה לא התפקיד שלכם. זה לא צבא שיש לו מדינה, אלא מדינה שיש לה צבא".
ראש מועצת עמק יזרעאל אייל בצר: "עכשיו הגיע רגע האמת. כדי לקדם את הנמל צריך לא רק לבלום את רמת דוד, אלא להציג את היתרונות של נבטים".
ראש מועצה מקומית רמת ישי עופר בן אליעזר: "החלטות אמיצות, מחייבות אומץ מנהיגותי ותעוזה לקבל החלטות אסטרטגיות, כמו בדוגמא של מבצע אנטבה, שם נדרשה החלטה אמיצה. היום ככל הנראה מבצע אנטבה לא היה יוצא אל הפועל״.
צילום: דוברות עיריית באר שבע

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד