מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
15:12   28/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

ממשיכים לפעול במרץ נגד הקמת שדה התעופה בעמק

11/11/2019
ממשיכים לפעול במרץ נגד הקמת שדה התעופה  בעמק (הגדל)

ממשיכים לפעול במרץ נגד הקמת שדה התעופה ברמת דוד

בנוסף לפעילות השוטפת שמקיימת קרית טבעון ועידו גרינבלום בראשה, לאחרונה נשכרו גם שירותיו של יועץ האסטרטגיה הוותיק – שלום שלמה. פורום הרשויות הלאומי לנושא שדה התעופה המשלים, שבו חברה גם המועצה המקומית קרית טבעון, פעל גם בוועידת המשפיעים של ערוץ 12 עם פאנל מרתק בנושא

עבודת המטה הלאומי לנושא שדה התעופה המשלים לא מפסיקה לרגע. המטה, אשר מאגד בתוכו עשרות רשויות מקומיות מהצפון, מהנגב וממרכז הארץ וביניהן מועצה מקומית קרית טבעון, פועל כידוע להקמת שדה התעופה המשלים בנבטים שבדרום ולא ברמת דוד.
לפני מספר חודשים, התקשר הפורום עם משרדו של שלום שלמה, המספק שירותי יעוץ אסטרטגי ובכך, מאותתים ראשי הרשויות שהמאבק להקמת שדה התעופה בנבטים ונגד הקמתו בעמק, עולה מדרגה בהבאתו לסדר היום הלאומי כסוגיה שאי אפשר להתעלם ממנה.
המסר העיקרי הוא שהמדינה עומדת בפתחה של החלטה שיכולה להיות אסון לאומי או הזדמנות לאומית. הקמת שדה התעופה המשלים לנתב״ג בנבטים שבנגב זהו המעשה הנכון לא רק מהשיקולים המקצועיים הרבים, אלא גם מתוך חזון אמיתי להביא את שדה התעופה לאזור שבאמת זקוק לו.  זאת בזמן שברור לכולם שבעמק יזרעאל מתנגדים לו נחרצות ובעיקר מבינים את המשמעות ההרסנית של הקמת שדה תעופה בסמיכות לכמות גדולה כל כך של תושבים.
בתחילת החודש שעבר קיימו ראשי רשויות רבים וביניהם עידו גרינבלום, ראש המועצה, פגישה בלשכתו של שר התחבורה בצלאל סמוטריץ׳ כדי להעביר לשר, שקיבל לידיו את תיק התחבורה, את המסר. תשובתו של שר התחבורה הייתה כי הוא אכן מבין שקיימת בעיה והוא יבחן מחדש את הסוגיה. לפגישה, קדמה הופעה מרשימה בפאנל בוועידת המשפיעים של אייל בצר ראש מועצה אזורית עמק יזרעאל, בני ביטון ראש עיריית דימונה, טל אל-על סגן ראש עיריית באר שבע, איתן בן אליהו מפקד חיל האוויר לשעבר ונרי ירקוני ראש רשות התעופה אזרחית לשעבר. הפאנל עסק בשאלה האם המדינה הולכת לקראת משבר דומה בדמות שדה דוב 2 או שהממשלה תשכיל להקים את שדה תעופה הבא של ישראל בנגב, איפה שהוא נדרש ורצוי.

צילום:  המטה הלאומי להקמת שדה התעופה המשלים בנגב

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד