מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
22:01   29/11/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker

הקרנת הסדרה "למי קראת זקן"- פרק 3

אירועי האזרח הוותיק – נובמבר דצמבר 202018:00

דלג על Ticker
Ticker
29/10/2020
קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים
10 מפגשים , שבועיים , ימי שלישי, החל מנובמבר 20
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

נבחרו יקירי הקריה לשנת 2019

24/09/2019
נבחרו יקירי  הקריה לשנת  2019 (הגדל)

איתנה דוד, יהודה צימבולסקי, ד"ר פנחס חנוך ושושנה אברג'יל הם יקירי הקריה 2019

נבחרו ארבעה זוכים בתואר "יקיר קרית טבעון" לשנת 2019 והם: איתנה דוד, יהודה צימבולסקי, ד"ר פנחס חנוך ושושנה אברג'יל

הענקת אות "יקיר קרית טבעון" באה  לבטא את ההוקרה וההערכה של הקריה לתרומתו הייחודית ויוצאת הדופן של כל אחד ואחת ממקבלי התואר לחיי היישוב. האות  יוענק לזוכים בטקס חגיגי שייערך ב5 בדצמבר  בהשתתפות ראש המועצה ואישי ציבור.
בוועדה לבחירת יקיר קרית טבעון  2019 השתתפו
חברות המועצה: שרה גרינצווייג נציגת הקואליציה וברכה פבריקנט נציגת האופוזיציה, ונציגי הציבור: דני שגב, ברוך כהנא ואיתמר עוקב.

תמצית נימוקי הוועדה:

איתנה דוד

איתנה מעורבת בתחומי התנדבות רבים. אחרי שנות עבודה רבות במחלקת הרווחה בקריה ממשיכה איתנה לחנוך ילדים שהופנו אליה על ידי המחלקה ומזה קרוב ל-20 שנה היא גורם מרכזי בפעילות ההוספיס בקריה. היא מלווה בצורה אישית ומקצועית את המתנדבים ואת המשפחות ועושה זאת ברגישות ובמסירות הראויות לכל שבח. זאת ועוד, איתנה יזמה את פרויקט "סוף הדרך" שמטרתו לאפשר לאדם שמעוניין בכך לסיים את חייו בביתו ולא בבית החולים ורתמה לנושא רופאים, אחיות ועובדות סוציאליות – כולם מתנדבים.
בנוסף, בשמונה השנים האחרונות היא פעילה בפרויקט "זה"ב בגן" בו מטמיעים מתנדבים את כללי הזהירות בדרכים בילדי הגן. כמו כן, היא מתנדבת במרכז ההנצחה מראשית ימיו, הן ביום הזיכרון בו היא דואגת לסידורי הפרחים המרהיבים, והן בהפעלת ילדים בפעלתון בספרייה.
איתנה היא דוגמא ומופת לרוח ההתנדבות והערבות ההדדית בקהילה, ועל כך היא ראויה לתואר "יקירת קרית טבעון". 
 

 

 יהודה ציבולסקי    
מתנדב בסניף "יד שרה" בקרית טבעון מיום פתיחתו בדצמבר 1995 -  24 שנים. בנוסף, כאשר הקימו את המשמר האזרחי ביישוב, יהודה התייצב למשמרות במשך  30 שנה. הוא מעיד על עצמו ואומר:" ההתנדבות אצלי זה בדם".
ב"יד שרה" יהודה תמיד נותן שירות במאור פנים, זמין בכל עת ופועל בכל דרך אפשרית על מנת לסייע ולעזור. בשקט ובסבלנות הוא נותן מענה לכל פונה ומעניק תמיכה בסניף בכל צורך שעולה. יהודה הינו אחד המתנדבים המשמעותיים בסניף, אשר מקדיש שעות רבות בשבוע לדאגה לכל צרכי הסניף, לתפקודו, למילוי המשמרות ואף לתיקון הציוד במקום. כמו כן, יהודה השקיע ולמד יישומי מחשב על מנת ליעל את השירותים הממוחשבים בסניף.
יהודה מהווה דוגמא ומופת לרוח ההתנדבות והערבות ההדדית בקהילה וראוי לקבל את התואר "יקיר קרית טבעון".

 

 

ד"ר פנחס חנוך

מאז עלייתם ארצה, פעלו ד"ר פנחס חנוך ואשתו דינה במסגרות שונות על מנת להקל על קליטתם של עולים חדשים. בתחילה - בתקופת שליחות בברית המועצות בזמן העלייה הגדולה, מאוחר יותר בסיוע  לפרויקט נוער נעל"ה   (סיוע לבני נוער יהודים ברחבי העולם המגיעים לישראל לפני הוריהם) כאשר הנערים שוכנו במוסד "אורים" בקרית טבעון, ועד היום בהתנדבות בארגון סל"ע,  שבמסגרתו הם תומכים במשפחות עולים במצוקה.
במקביל לכל אלה  הקים ד"ר חנוך ב 1995  את "החוג הנודד של שוחרי המוסיקה הקאמרית בטבעון" אותו הוא מנהל בהתנדבות. הרעיון המקורי היה לתת במה ראשונה למוזיקאים עולים מצטיינים, שעדיין לא היו מוכרים בארץ, מחד, ולאפשר למאות מתושבי הקריה ליהנות מכ- 11 קונצרטים איכותיים בשנה במחיר נוח, מאידך.  רבים מהמוזיקאים העולים זוכרים לו ולקריית טבעון "חסד נעורים" וממשיכים להופיע בטבעון, גם לאחר שהתפרסמו בארץ ובעולם. בסוף שנת תש"פ, אחרי 25 שנה, יפרוש  חנוך מניהול הפרויקט.

דר' פנחס חנוך, ציוני מושבע, אוהב אדם ומוסיקה, שהקדיש את כל חייו לעזרה לזולת והקים מפעל תרבותי כה יפה בטבעון, ראוי בהחלט לתואר "יקיר קרית טבעון".

 

 

שושנה אברג'יל

מפעילה מזה שנים רבות מספרה קטנה במרכז יום לקשיש ובשמונה השנים האחרונות היא מתנדבת בעמותת פ.ל.א (פאה לכל אישה), ששמה לעצמה כמטרה לתת מענה ולרומם את רוחן של  מטופלות בכימותרפיה באמצעות התאמת תסרוקת או פאה.
"על אף הקושי הרב, הפיזי והנפשי" נכתב בהמלצה, "דבקה שושנה במשימתה ומבצעת אותה בחרדת קודש, במסירות ובאהבה ללא גבול ומצליחה להתאים לכל אחת את הפאה המתאימה לה. אין מאושרת ממנה, כאשר יוצאת מהמספרה אישה מחויכת וזקופת קומה".
בנוסף, שושנה מתנדבת שנים רבות גם בפרויקט "צוותי החירום השכונתיים",  סיימה בהצלחה קורס קציני פיקוד העורף ומשמשת כמדריכת אב"כ בקריה ובשכונת הגפן.
שושנה אברג'יל, ניחנה ביכולת נתינה יוצאת דופן, היא  מהווה דוגמה ומופת לרוח ההתנדבות והערבות ההדדית בקהילה וראויה לתואר "יקירת קרית טבעון".
 

 

 שרה גרינצווייג וברכה פבריקנט: "ברכות ליקירי הקריה הנבחרים ולבני משפחותיהם. יש בקרית טבעון מאות מתנדבים התורמים רבות לקריה ולא פשוט היה לבחור מתוכם את יקירי הקריה. אנו מודות לשותפינו לוועדה: דני, ברוך ואיתמר, על הרצון הטוב, ההשקעה והשותפות שהביאו לבחירה של שנה זו ואנו קוראות לציבור, להמשיך ולהמליץ בשנה הבאה על מועמדים/ת, גם כאלה שהומלצו אך לא זכו השנה, אך גם להקפיד על כתיבת המלצות מלאות ומפורטות על מועמדיהם/ן."

ראש המועצה עידו גרינבלום: "יש לנו יישוב נפלא, מלא במתנדבות ומתנדבים שפועלים ללא הרף, כדי לשפר ולעשות. תודתי הענקית לוועדה הבוחרת, לתושבי טבעון ששלחו המלצות וכמובן ליקירי וליקירות הקריה הנבחרים לשנת 2019."

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד