מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
18:07   21/9/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/09/2020
דרושים מתנדבים
לקראת חגי תשרי אנו עומדים בפני סגר ארצי וזקוקים לכם המתנדבים לסיוע
8/09/2020
בני משפחה מטפלים באזרח ותיק?
מוזמנים לפתוח את השנה בערב מיוחד וחגיגי
15/06/2020
הרחבנו את המענה הטלפוני במחלקת הגביה
מענה בין השעות 10:30-13:30
14/05/2020
קול קורא!
תכנית יתד והיחידה להתנדבות בטבעון מחפשות מתנדבים/ות שרוצים/ות להשפיע ולקחת חלק בעתידם של צעירי קרית טבעון
13/05/2020
הזדמנות להתנדבות ייחודית. היית רוצה להיות משמעותי/ת לנער/ה בגילאי 13-16?
דרושים מלווים ליצירת קשר מאתגר, מלמד ומספק
פעילויות, הודעות ועידכוני המועצה בנושא קורונה
מתעדכן באופן שוטף, כולל מספר חולים מאומתים ומספר המבודדים ביישוב לפי תאריך

נפרדים מיאיר אודם ומברכים את יריב אביטל - המנכ"ל הנכנס

14/07/2019
נפרדים  מיאיר אודם ומברכים את יריב אביטל - המנכ"ל הנכנס (הגדל)

נפרדים ממנכ"ל המועצה היוצא - יאיר אודם ומברכים את יריב אביטל - המנכ"ל הנכנס

יאיר אודם, מנכ"ל המועצה היוצא אשר שימש בתקופות שונות כמנהל בכיר בתפקידים שונים ברשות, פורש לגמלאות לאחר  23 שנים במועצה.
יאיר אודם: "נפלה בחלקי הזכות לשרת את הציבור במגוון רחב של תחומים ובהם שלושה תפקידים מרכזיים: מנהל הרווחה, מנהל מחלקת החינוך ומזכיר/מנכ"ל המועצה.
אני אסיר תודה לשמואל אבואב שקבל אותי לתפקיד מנהל מחלקת הרווחה (היום המחלקה לשירותים חברתיים). למדתי משמוליק רבות ובמיוחד על ראיה מערכתית והחשיבות בחיבור, שעשה באמצעותי, בין מחלקת הרווחה ומחלקת החינוך.  אני מאמין גם היום שבאמצעות החינוך אפשר וניתן למנף את ילדי הרווחה להישגים משמעותיים ובכך לאפשר להם לצאת ממעגל  העוני.
אני מודה לאלון נבות, שיזם ובחר בי לתפקיד מזכיר המועצה בתקופה  שהייתה מאד מורכבת פוליטית. גיליתי באלון תכונות אופי חשובות כמו :נחישות,  מקוריות בניהול וחברות -  איכויות שאני אישית מאד מעריך.
תודה לדוד אריאלי, שיזם את החיבור בין תפקיד מנכ"ל המועצה ותפקיד מנהל מערכת החינוך. בתקופתו נעשתה תכנית חומש אסטרטגית בחינוך לה היו שותפים מאות תושבים. בנוסף, שיתוף פעולה פורה עם משרד החינוך,  צוותי ההוראה והורי התלמידים הובלנו את החינוך בקרית טבעון להישגים יוצאי דופן.
תודה לחברי המליאה בעבר ובהווה על העשייה ועל הפעילות המבורכת. אני מאמין בתקשורת בין אישית פתוחה ובלתי אמצעית עם חברי המועצה כך שבכל הקדנציות,  גם כשהייתה אי הסכמה היא נעשתה בכבוד ובהערכה. מעריך מאד את ההשקעה בהתנדבות ומאחל לכולם הצלחה ושגשוג בקידום הקריה.
לעובדי המועצה, שאותם אני מעריך, מבקש להזכיר כי בשיתוף פעולה ועבודה בצוות מגיעים להישגים.  הציבור בקרית טבעון הוא המשאב החשוב ביותר לקידום היישוב לכן יודע שטיפוח התחום הקהילתי וההתנדבותי הם משמעותיים ובטבעון הם אפשריים.
לסיכום- מההיכרות עם ראש המועצה עידו גרינבלום ועם המנכ"ל הנכנס יריב אביטל, בטוח שהם יובילו את הקריה להישגים ויחד יצליחו להתמודד עם האתגרים העומדים לפתחה של הרשות.


ראש המועצה עידו גרינבלום: "אני רוצה להגיד תודה ולהביע את הערכתי הענקית ליאיר. לב טוב, אכפתיות עצומה ומקצועיות גדולה. אדם שתרם ליישוב ללא הפסקה ומתוך מסירות ומחויבות גדולה. תודתי בשמי, בשם המועצה ובשם היישוב כולו. כל דרך שתבחר תזכה בך, מאחל הצלחה ענקית"   

תכירו את יריב אביטל מנכ"ל המועצה החדש 
יריב אביטל נכנס השבוע באופן רשמי לתפקיד מנכ"ל המועצה. יריב הוא תושב קרית טבעון, נשוי +4, בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני במנהל עסקים. הוא הגיע למועצה לאחר 24 שנות שירות בתפקידים קרביים ובתפקידי מטה משמעותיים בחיל הים. יריב עתיר ניסיון ניהולי ובעל כישורים ויכולת בהובלת והנעת פרויקטים ואנשים.
יריב אביטל מנכ"ל המועצה:  "מודה לראש המועצה על האמון והבחירה בי ועל ההזדמנות שנתנה לי להשפיע ולעשות במקצועיות ובאהבה לטובת היישוב ולטובת הקהילה שלי. יחד עם עובדי המועצה המיומנים ובשיתוף חברי המועצה המסורים נקדם ונייעל תהליכים לשיפור משמעותי של השירות לתושב".

ראש המועצה עידו גרינבלום : "יריב נבחר לאחר תהליך סדור ובחינת מספר מועמדים ובלט כמתאים ביותר עבור היישוב. אני בטוח שביחד נפעל ונקדם מהלכים רבים ומשמעותיים לטובת היישוב".

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד