מועצה מקומית קרית טבעון - עמוד הבית

דלג על בר עליון בראש הדף
בר עליון בראש הדף
05:55   2/4/2020
דלג על בר עליון אדום
בר עליון אדום
דלג על Ticker
Ticker
15/03/2020
קבלת קהל - בכל המחלקות המועצה ניתן לקבל מענה באמצעות הטלפון ו/או בדואר אלקטרוני
בהתאם להנחיות משרדי הממשלה – אין קבלת קהל פרונטלית
10/03/2020
דרושים מתנדבים עם/ללא רכבים
לחלוקת חבילות המזון לחג
19/09/2019
אוזן קשבת בשבילכם
קו חם להתייעצות טלפונית

הצלחה לכנס 1 לעסקים קטנים ביוזמת המועצה

2/06/2019
הצלחה לכנס 1 לעסקים קטנים ביוזמת המועצה (הגדל)

הצלחה לכנס ראשון לעסקים קטנים שנערך ביוזמת המועצה המקומית בקרית טבעון

עידו גרינבלום: "אני גאה ושמח על הענות הנרחבת של בעלי העסקים בקרית טבעון, שהגיעו לשמוע ולהשמיע את הצרכים והרצונות שלהם

 

אולם שלהב"ת היה מלא מפה לפה בבעלי עסקים קטנים, בינוניים ויזמים שבאו לשמוע על התכניות של המועצה המקומית לקדם את הקהילה העסקית  בקרית טבעון.  ראש המועצה עידו גרינבלום פתח את הכנס והציג את חזון הרשות: "המועצה המקומית שמה לה למטרה ליצור קהילה עסקית  פעילה ומרכזים מסחריים איכותיים, לטובת ולרווחת  בעלי העסקים והציבור בקרית טבעון" בהמשך הציג ראש המועצה את המהלכים  שבכוונת הרשות לבצע על מנת לממש את החזון,  כמו:  הקצאת משרה ייעודית לפיתוח כלכלי במועצה,  הפצה מסודרת לעסקים המקומיים של מכרזים ותכניות רכש תוך קידום מדיניות רכש מיטיבה עם עסקים  קטנים  (למשל: ספר ספקים). כמו כן, לווי של העסקים המקומיים על ידי המועצה, בכל הנוגע לרפורמה ברישוי עסקים (תיקון 34) אשר נכנסה לתוקף בימים אלו.
עוד הוצגה בכנס תכנית המתאר בקרית עמל ותכנית המתאר הכוללנית  של היישוב וזאת בכל הנוגע לשינויים הפיזיים המתוכננים במתחמי העסקים בשתי התכניות. מנהלת הלשכה אוראל קהת ערכה סקר אינטרנטי לבעלי עסקים במטרה להבין וללמוד מה הצרכים והקשיים עמם מתמודדים בעלי העסקים ביישוב ;  נילי פיינסוד, מנהלת הדרכה במעוף הסבירה על האפשרויות וההטבות שניתן לקבל מהמדינה על מנת למנף עסקים;  יחיאל אלחרר מלווה עיסקי במעוף הסביר על פתרונות פיננסים לעצמאיים שהמדינה מעניקה ובסיום יעל אנגלר, מרצה ויועצת לשיווק דיגיטלי הציגה את הדרך הדיגיטלית לצמיחת העסק.

 

עידו גרינבלום: "אני גאה ושמח על הענות הנרחבת של בעלי העסקים בקרית טבעון, שהגיעו לשמוע ולהשמיע את הצרכים והרצונות שלהם. המטרה שלנו היא לקדם את היישוב בכלל ואת הקהילה העסקית המקומית בפרט והכנס הזה הוא כנס ראשון בדרך לשינוי מהותי".

 

הדפסשלח לחבר
נגישות באינטרנט דלג על בר תחתון
בר תחתון
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד